Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Protein 80 plus 2000 g

Protein 80 plus 2000 g

Weider


Bežná cena: 66,50 €
Ušetríte: 17%
Naša cena: 55,50 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Protein 80 plus

Protein 80 plus je vysokopercentný štvorzložkový proteínový prípravok (kazeín, mliečny izolát, srvátkový proteín a vaječný proteín). Určené pre budovanie čistej svalovej hmoty, vhodné užívať v období diét a budovania čistej svalovej hmoty. Obsahuje minimálne množstvo tuku a sacharidov. Proteín má výbornú chuť!

Obsahuje všetky štyri druhy bielkovín čím zabezpešuje rýchle uvoľnenie srvátkových bielkovýn najmä po tréningu. Bielkoviny s postupným ovoľnovaním (kazein, albumin) zabezpečia postupné vstrebávanie po dobu až 8 hodín, čo pre vaše svaly znamená pravidelný prísun bielkovín / aminokyselín.

Dávkovanie:   Na jednu dávku dve polievkové lyžice (30 g) rozmiešame v 300 ml nízkotučnom mlieku. Užívajte počas dňa, po tréningu a pred spaním. Množstvo dávok určite podľa nároku na prísun bielkovýn.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieProtein 80 plus 2000 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Jano 24. 10. 2012

  Bomba produkt. Odporúčam!!!

  Pre:+ Skvelá chuť, zaručené výsledky