Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Nitro Pure Whey 454 g 2+1 za 1€!

Nitro Pure Whey 454 g 2+1 za 1€!

BioTech USA


Bežná cena: 37,50 €
Ušetríte: 31%
Naša cena: 26,00 €
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Nitro Pure Whey 454 g 2+1 za 1€!

Balíček v ktorom pri kúpe dvoch 454 g balení, získate tretie za 1 €. Cena tretieho balenia už je zahrnutá v celkovej cene balíčka. 

BioTech USA Nitro Pure Whey - Vynikajúca kvalita, vynikajúce chute za výnimočne dobrú cenu. Tento bielkovinový prípravok je ideálnou výživou pre svaly.

Nitro Pure Whey  obsahuje srvátkový proteín (rýchlo sa vstrebávajúci izolát, srvátkový koncentrát, doplnený glutamínovými peptidmi), primerané množstvo sacharidov a málo tuku.
Zloženie aminokyselín srvátkových bielkovín je výborné pre stavbu svalov.
V produkte Nitro Pure Whey sa skrýva 20-ročná skúsenosť a formula podľa najnovších očakávaní voči kvalitnému bielkovinému prípravku.

Dávkovanie: Zmiešajte 28 g prípravku s 250 ml vody alebo beztukového mlieka. V tréningové dni užívajte aspoň dva nápoje, jeden do 45 minút po tréningu, druhý medzi jedlami. Keď netrénujete, užívajte aspoň jeden nápoj medzi jedlami.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieNitro Pure Whey 454 g 2+1 za 1€!

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu