Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Iso Whey Zero 2270 g

Iso Whey Zero 2270 g

BioTech USA


Bežná cena: 62,50 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 56,25 €
Vyberte príchuť
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

Príslušenstvo

Iso Whey Zero

Iso Whey Zeroje najčistejším srvátkovým izolátom (WPI) priečnej mikrofiltrácie, ktorý je vôbec možné vyrobiť. Extrémne vysoká biologická hodnota, ultra vysoká absorpcia bielkovín robia Iso Whey Zero absolútne jedinečným prípravkom na trhu. Ideálny pre športovcov, ktorí sa snažia o nárast ultra-čistej svalovej hmoty.

Iso Whey Zero

 

Keď hovoríme 0, máme na mysli 0

Iso Whey Zero naozaj obsahuje 0g trans tukov a 0g cukru. Žiadne zbytočné alebo skryté živiny, ktoré sa môžu ukladať v tele vo forme tukov. Len 21g čistého proteínu pre formovanie svalstva v každej dávke.

 

Vysoký obsah BCAA, L-Glutamínu a EAA

Vyrobený zo starostlivo vybraných zdrojov bielkovín, je amino profil prípravku Iso Whey Zero ideálnym pre skutočný nárast svalovej hmoty. Obsahuje veľké množstvo BCAA, EAA (esenciálnych aminokyselín) ako aj L-glutamín, najdôležitejšiu aminokyselinu pre budovanie čistej svalovej hmoty.

Dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (25 g) prípravku Iso Whey Zero s 200 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte 2 dávky denne.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieIso Whey Zero 2270 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
2 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Hoshhi 18. 4. 2016

  LEN SA CHCEM OPRAVIŤ, PRÍCHUŤ BANÁN JE V POHODE! HNUSNÁ SA MI ZDALA PRETO, ŽE SOM TO MIEŠAL S HMB.

 • Face
  Hoshhi 7. 4. 2016

  Skvelý proteín, mal som už viac balení, doteraz vždy čokoládu, tá je super, kamoš hovorí, že jahoda tiež ujde, no teraz som si kúpil banán a musím to piť nasilu, je to extrémne hnusné, BANÁN SI NEKUPUJTE.

  Pre:+ Výborná rozpustnosť
  + Dobrý účinok
  Proti:- Príchuť banán je humus