Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Hydro Whey Zero 1816 g

Hydro Whey Zero 1816 g

BioTech USA


Bežná cena: 59,90 €
Ušetríte: 13%
Naša cena: 52,11 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

BioTech USA - Hydro Whey Zero 1816 g

Nápojový prášok so srvátkovým proteínovým komplexom, pridanými aminokyselinami a sladidlami, bez lepku, cukru a tuku. 

Extrémne vysoký obsah bielkovín: 80%

 • Bez lepku
 • Bez cukru*
 • Bez tuku*
 • Rýchle vstrebávanie
 • Krémová konzistencia

*Tvrdenie platí pre 100 ml pripraveného nápoja s vodou.

1 dávka (22 g) obsahuje:

 • 18 g bielkovín

◦ z toho 3,7 g BCAA

◦ s pridanými aminokyselinami L-glutamín a L-arginín

HYDRO WHEY ZERO: Najrýchlejší**...

Hydro Whey Zero je kombinovaný srvátkový proteínový nápojový prášok s obsahom bielkovín až 80%. Jeho zloženie taktiež obsahuje, popri hydrolyzovanom srvátkovom proteíne a srvátkovom izoláte, pridané aminokyseliny L-glutamín a L-arginín. Vďaka hydrolýze (proces predtrávenia) je rozklad hydrolyzovaného proteínu pre naše telo ľahší a rýchlejší. Hoci sú aminokyseliny glutamín a arginín, pridané do srvátkového proteínového komplexu, živiny vytvárané našim telom, stále patria do kategórie podmienečne esenciálnych aminokyselín. To znamená, že v určitých okolnostiach, ako je namáhavý tréning, musia byť dopĺňané.

**Najrýchlejšie vstrebávajúci sa proteín v ponuke BioTechUSA.

PRE KOHO JE HYDRO WHEY ZERO URČENÉ?

• pre tých, ktorí hľadajú zdroj rýchlo vstrebávajúcich sa mliečnych bielkovín

• pre tých, ktorí chcú podporiť zotavenie proteínovým nápojom po tréningu, keďže vďaka svojmu obsahu bielkovín prispieva k udržiavaniu svalov a zdravých kostí, ako aj k rastu svalovej hmoty

• pre tých, ktorí sú citliví na lepok

AKO SA SRVÁTKOVÝ HYDROLYZÁT VYRÁBA?

Hydrolyzovaný srvátkový proteín (WPH) je predtrávený a čiastočne hydrolyzovaný proteínový prášok. Počas hydrolyzácie sú používané špeciálne enzýmy na rozštiepenie proteínových reťazcov na kratšie peptidy, čo má za následok rýchlejšie vstrebávanie bielkovín.

PREČO POTREBUJETE BIELKOVINY?

Proteíny sú základné stavebné kamene nášho organizmu, zdroj živín tvorený aminokyselinami produkovaný našim telom a získavaný z vonkajších zdrojov, ktoré potrebujete užívať každý deň, aby ste zabezpečili správnu funkciu vášho tela. Prispievajú k udržaniu svalov počas tréningu, diéty a každodenného života. Väčší príjem bielkovín potrebujete ak pravidelne cvičíte, snažíte sa o nárast svalov alebo ako starnete. Hydro Whey Zero rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 1816 g (82 dávok)

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (22 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 vrchovaté lyžice) s 250 ml
vody. Na rozmiešanie použite šejker. V tréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 hneď po tréningu. V
netréningové dni užívajte 1 dávku ráno a 1 večer.

Zloženie:

Príchuť čokoláda: srvátkový proteínový hydrolyzát 41%, srvátkový proteínový izolát, nízkotučný kakaový prášok, L-glutamín, L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), arómy, krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, zahusťovadlo (karagénan), sladidlo (sukralóza).

Príchuť vanilka: srvátkový proteínový hydrolyzát 43%, srvátkový proteínový izolát, L-glutamín, arómy, Larginín, emulgátor: lecitíny (sója), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, zahusťovadlo (karagénan), sladidlo (sukralóza), farbivo (tartrazín).***

Príchuť jahoda: srvátkový proteínový hydrolyzát 43%, srvátkový proteínový izolát, L-glutamín, arómy, Larginín, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor: lecitíny (sója), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ, zahusťovadlo (karagénan), sladidlo (sukralóza), farbivo (Allura červená AC).***

Príchuť čokoláda-oriešok: srvátkový proteínový hydrolyzát 43%, srvátkový proteínový izolát, L-glutamín, nízkotučný kakaový prášok, L-arginín, emulgátor: lecitíny (sója), krémová zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], arómy, soľ, zahusťovadlo (karagénan), sladidlo (sukralóza).

Príchuť cookies & cream: srvátkový proteínový hydrolyzát 43%, srvátkový proteínový izolát, L-glutamín, Larginín,
čokoládový prášok {kakaová hmota, sladidlo (maltitoly), kakaové maslo, nízkotučný kakaový prášok,
emulgátor [lecitíny (sója), polyglycerol-polyricín-oleát], aróma}, arómy, emulgátor: lecitíny (sója), krémová
zložka [kokosový tuk, maltodextrín, rastlinná bielkovina, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], soľ,
zahusťovadlo (karagénan), škorica, sladidlo (sukralóza).


***Tartrazín, Allura červená AC: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieHydro Whey Zero 1816 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu