Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Extrapep HD 600 g

Extrapep HD 600 g

A ONE


Bežná cena: 39,00 €
Ušetríte: 26%
Naša cena: 28,90 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Extrapep HD

EXTRAPEP HD je prvý najúčinnejší srvátkový hydrolyzát na slovenskom aj českom trhu už od roku 2005. Je vyrábaný podľa patentovanej nemeckej technológie. Extrapep HD je komplexný hydrolyzát krátkych srvátkových peptidov (SCWP) formulovaný pre extrémnu anabolizáciu, rýchlu regeneráciu, maximálnu výkonnosť a vitalitu. Po užití sa SCWP rýchlo prejavia zvýšením obsahu aminokyselín v krvi. Stimuláciou anabolických procesov pripravia organizmus na extrémny výkon. Počas záťaže sú schopné kryť energetickú spotrebu organizmu, čím minimalizujú katabolizmus vlastných proteínov. EXTRAPEP HD je určený pre profesionálov s najvyššími požiadavkami.

SCWP ( krátke srvátkové peptidy) dokážu okamžite po užití naštartovať anabolické proces v organizme. Sú najsilnejší prirodzený anabolický aktivátor. Anabolizmus nielen naštartujú, ale počas extrémneho výkonu dokážu zmierniť katabolizmus vlastných telových proteínov a peptidov ( hormóny, protilátky atď.), podieľajúcich sa na regulačných a obranných procesoch v organizme, a dokážu čiastočne zásobovať organizmus energiou po vyčerpaní glykogénových zásob. Po výkone sú SCWP optimálnym stavebným materiálom pre anabolicko regeneračné procesy. Hydrolyzované peptidy sú bez energeticky a časovo náročného trávenia v zažívacom trakte priamo resorbované organizmom a okamžite bez zaťaženia vnútorných orgánov zabudované.

 • okamžitá resorbcia bez potreby trávenia
 • okamžité naštartovanie anabolických procesov
 • maximálna dusíková bilancia vďaka vysokému stupňu hydrolýzy
 • maximálna regenerácia po výkone
 • maximálnalna ochrana pred katabolizmom

Pri pravidelnom užívaní EXTRAPEP-u HD dochádza k posilneniu imunity a zvýšeniu mentálnej vyrovnanosti.

Dávkovanie: 10 g rozmiešať do 200 ml odtučneného mlieka (vody) 20 minút pred výkonom, počas výkonu, pred a počas regenerácie. Zvlášť vhodný pre rýchlu regeneráciu medzi športovými výkonmi.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieExtrapep HD 600 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu