Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
100% Whey Protein Professional 2350 g

100% Whey Protein Professional 2350 g

Scitec Nutrition


Bežná cena: 48,00 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 43,20 €
Vyberte príchuť
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

Príslušenstvo

100% Whey Protein Professional

100% Whey Protein Professional - ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát s vysokou biologickou hodnotou obohatený o extra zložky.

100% Whey Protein Professional je bielkovinová zmes vyrobená zo 100%-ne ultrafiltrovaného srvátkového koncentrátu. Obsahuje všetky dôležité aminokyseliny, potrebné pre tvorbu svalov a účinne zvyšuje hladinu najsilnejšieho antioxidantu – glutatiónu v organizme. Základ 100% Whey Protein Professional tvorí bielkovina vyrobená ultra a mikrofiltračným procesom, ktorá je enzymaticky čistená a má nízky obsah tuku a laktózy, obsahuje mikrofrakcie laktoglobulínu, laktalbumínu, laktoferínu a imunoglobulínu.Svaly dokážu 100% Whey Protein Professional výborne zúžitkovať, je ľahko stráviteľný a má aj vynikajúcu chuť!

 

Má vysoký obsah esenciálnych aminokyselín a výborné ukazovatele aj z hľadiska obsahu anabolických aminokyselín (BCAA, arginín, glutamín).

 

100% Whey Protein Professional je obohatený o glutamín, ktorý má vo svalových tkanivách najväčšie zastúpenie a je iniciátorom svalového rastu. „Anabolická amino-zmes“ obsahuje leucín, najdôležitejší komponent BCAA, pre priamu stimuláciu proteínovej syntézy, ďalej obsahuje taurín. To je aminokyselina vhodná na optimalizáciu inzulínu a na zvýšenie objemu buniek. Vďaka obsahu quadrapeptidov, 100% Whey Protein Professional znižuje pocit bolesti a zároveň posilňuje imunitný systém. Srvátková bielkovina a hlavne 100% Whey Protein Professional je výrobok, ktorý odporúčame všetkým športovcom na nepretržité užívanie (v kombinácii s nejakým vitamínom a mastnou kyselinou omega 3).

Neobsahuje aspartám!

Dávkovanie: Odporúčame užiť denne 2-3 dávky. Prvú dávku ráno na lačno, druhú dávku do hodiny po tréningu a tretiu pred spaním. Odporúčame miešať v 250 až 500 ml vody alebo nízkotučného mlieka.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.
Odporúčame

Recenzie100% Whey Protein Professional 2350 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
3 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  seki 4. 9. 2015

  Som spokojný

  Pre:+ Dlhodobo som spokojný, chutí perfektne
  + Zloženie OK aj konzistencia
 • Face
  larionov8 25. 1. 2014

  výborný protein za prijateľnú cenu

  Pre:+ výborná chuť,
  + konzistencia skoro ako puding
 • Face
  Lupo 17. 10. 2013

  Tento protein mi vyhovuje po každej stránke a každému odporúčam

  Pre:+ jedne za najlepších proťákov
  + chuť
  + konzistencia
  + cena
Zobraziť viac3 recenzie