Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Max Joint Relief 2.0, 180 kps

Max Joint Relief 2.0, 180 kps

Max Muscle


Bežná cena: 39,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 35,91 €
  ks

Podobné produkty

MaxMuscle Joint Relief 2.0

Max Muscle Joint Relief 2.0 je nová komplexná formula určená pre podporu a udržiavanie zdravých kĺbov a spojivového tkaniva. Joint Relief 2.0 prináša celé spektrum prísad v účinných formách a dávkach ako glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán (MSM), hydrolyzovaný kolagén, kyselina hyaluronová, cissus quadrangularis spolu s ďalšími podpornými zložkami s cieľom optimalizovať zdravie vačich kĺbov.

MaxMuscle Joint Relief 2.0

Hlavné zložky prevencie a ochrany kĺbov

Glukosamín a chondroitín sú prírodné a životne dôležité molekuly nachádzajúce sa vo všetkých ľudských tkanivách vrátane kĺbov. Glukosamín a chondroitín sú v podstate "tehly a malta" našich kĺbov a spojivového tkaniva. Tieto molekuly sú potrebné pre naše kĺby, ktoré im pomôžu udržať pružnosť, odolnosť, pevnosť a pre údržbu a opravu po cvičení, denných aktivitách a v starnutí. Joint Relief 2.0 poskytujeklinicky overené formy a účinné dávky glukosamín sulfátu (1,500 mg),chondroitín sulfátu (1,200 mg) a MSM (600 mg) v jednej dávke. Glukosamín je považovaný za prvú líniu obrany pre podporu kĺbového tkaniva.

Bolo preukázané, že Glukosamíny modulujú chondrocyty (Primárne bunky nájdené v chrupavke). Výroba matrice a génovej expresie chrupavky.

Metylsulfonylmetán

Metylsulfonylmetán (MSM) je molekula, bohatá na organickú síru, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. MSM poskytuje rozšírené spektrum výživy pre spevnenie zdravého zloženia chrupavky,pevnosti spojivového tkaniva a komfort kĺbového púzdra . MSM tiež poskytuje ďalšie antioxidačné výhody.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je glykosaminoglykán a nachádza prakticky vo všetkých tkanivách tela a má vysoký denný obrat, závislý na vyťažení organizmu. Kyselina hyalurónová podporuje chrupavky, synoviálnu tekutinu a kožu. Kyselina hyalurónová je unikátna v tom, že môže absorbovať až 3000 násobok svojej hmotnosti vo vode a funguje ako dôležitá hydratačná molekula
pre tkanivá. Kyselina hyalurónová zvyšuje viskozitu kĺbových tkanív a je priaznivá pre mazanie a tlmenie nárazov. Kyselina hyalurónová je tiež hlavnou zložkou kože a hrá dôležitú úlohu v hydratácii kože.

Kolagén

Kolagén je hlavnou formou štrukturálnej bielkoviny v ľudskom tele a tvorí spojivové tkanivá
a pohyblivé kĺby. Kolagén je v podstate "lepidlo", ktoré drží naše tkanivá pohromade. Ako starneme, klesá syntéza kolagénu a tým aj štrukturálna integrita. Joint Relief 2.0 obsahuje vysoko rozpustný a biologicky dostupný hydrolyzovaný kolagén, ktorý stimuluje syntézu kolagénnych tkanív a podporuje zdravé kĺby, spoločne s pohyblivosťou a flexibilitou.

 

Joint Relief 2.0 obsahuje ďalšie funkčné zložky

Prináša celé spektrum zložiek, vrátane:

 • kurkuma a boswellia serrata - dve "zázračné" byliny, podporujúce zdravie kĺbov a väzív
 • cissus quadrangularis
 • zázvor
 • kôra bielej vŕby
 • vitamín D
 • mangán
 • bór - optimalizuje zdravie kĺbovej chrupavky

 

Odporúčané deávkovanie Joint Relief 2.0

 • Dennú dávku 6kps rozložte na 2 až 3 denne, spolu s jedlami.
 • V prípade rozloženia na dve užívajte ráno a večer po 3 kps.
 • V prípade akútnej pomoci v poúrazových stavoch môžete krátkodobo užívanie zdvojnásobiť (1-2 týždne)

  

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieMax Joint Relief 2.0, 180 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu