Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Joint-X 100 kps

Joint-X 100 kps

Scitec Nutrition


Bežná cena: 14,00 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 11,90 €
  ks

Podobné produkty

Joint-X (J-X)

Kompletná receptúra na ochranu kĺbov v kapsulovom balení
Účinné látky nachádzajúce sa v Joint-X Complex podporujú „mazanie“ kĺbov (kĺbový mok), tvorbu chrupaviek, redukciu opuchov, zmiernenie bolesti a zápalov a takisto môžu podporiť pevnosť a pružnosť kĺbov. Základnými zložkami chrupavkových buniek sú bielkovinové komplexy, tvorené z mukopolysacharidov, akým je napríklad chondroitín sulfát. Ten sa začlení do chrupavky a viazaním vody vylepšuje jej konzistenciu.

Takto sa do chrupavkového tkaniva prisúvajú dôležité výživné látky, ktoré vylepšia jeho pružnosť, napomáhajúc lepšie zvládať nárazy a celkové zaťaženie. Chondroitín má aj vlastnosť chrániť tkanivá, ktoré sú ešte zdravé. Zabraňuje tvorbe enzýmov, ktoré oslabujú tkanivo chrupavky odoberaním esenciálnych živín. Chondroitín aktívne zmierňuje bolesti pri zápaloch spojivových tkanív (osteoartróza).

Taktiež Joint-X Complex znižuje potrebnú dávku nesteroidných protizápalových liekov (Ibuprofen, Acylpyrin), prípadne ich úplne nahradí. Jeho dôležitou vlastnosťou je, že oproti protizápalovým liekom nemá vedľajšie účinky. Joint-X Complex má priaznivý vplyv na spojivové tkanivá, odporúča sa aj ako doplnok pri regenerácii natrhnutých väzív a šliach. Glukosamín má podobný efekt ako chondroitín a posilňuje jeho účinky. MSM je organická zlúčenina s obsahom síry, ktorá je takisto veľmi dôležitá pre zdravie podporných tkanív organizmu. Želatína je komponentom kolagénu, ktorý je základnou zložkou spojivových tkanív.

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 1 až 4-krát denne s jedlom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.
Odporúčame

RecenzieJoint-X 100 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
7 hodnotení
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  michalc 8. 8. 2014

  bolest kolien a clenkov z behania po naročnom terene ustupila cca po 2 tyždnoch a po 4 tyždnoch uplne zmizla. praskanie prstov a zapestia sa znižilo o 90% ( pri uživani 1 kapsule denne ) a uplne zmiznutie (2-3 kapsule denne). uživanie je pohodlne ziadne rozpustanie vazenie meranie a pod. zdlhave procedury, pri jedle prehltnem zapijem bud pri ranajkach no ja vecsinou s vecerou. DOPORUČUJEM všetkym ktorym problemi s klbami nedovolovali posuvat svoje hranice dalej. bez J-X Complex by moje klby zdaleka nezvladli odbehnut maraton !

  Pre:+ učinost!!!
  + cena
  + kapsule
  Proti:- nič
 • Face
  pavol24 27. 11. 2013

  Po dvoch tyzdnoch mi prestalo praskat v ramene.Užívam tri tabletky denne .Mal som ich už aj predtým a mne pomáhajú

  Pre:+ Cena
  + Účinok
  + Balenie
  Proti:- Nič
 • Face
  Jozef 30. 10. 2013

  za nizku cenu skvela doplnoka postaci aj 1tbl denne na dosiahnutie efektu odporucam

  Pre:+ top klbova ktoru som mal
  Proti:- nic
 • Face
  saliga77 12. 4. 2013

  Po tyzdni mi prestalo pukat v kostiach zatial pozitivum

  Pre:+ Super cena
  +
  Proti:- nic som nenasiel
 • Face
  Seraph 30. 12. 2012

  Vždy som mával závažné problémy so všetkymi kĺbmi. Prerušené tréningy, týždňové prestávky, tým pádom neuspokojivé výsledky. Odkedy však používam Joint X, tento problém sa stal minulosťou. Už po prvom týždni sa mi výrazne uľavila bolesť a praskanie, čo je na nezaplatenie v tomto obore.

  Pre:+ cena
  + kvalita
  + účinnosť (stačí mi jedna kapsula denne)
  Proti:- nemá žiadne negatíva
 • Face
  Fry 17. 11. 2012

  Mal som problém s viacerými kĺbmi hlavne ramennými a zápästnými , vďaka tomuto doplnku sa už bolesť kĺbov a praskanie už neobjavili

  Pre:+ Zmena k lepšiemu už po pár dňoch
  + Cena
  + Kvalita
 • Face
  Matthew 15. 11. 2012

  Osobne som vlastnil túto kĺbovú výživu a nemôžem povedať jediného krivého slova, už len značka Scitec Nutrition hovorí za všetko. Mal som problémy s ramenom a už po pár dňoch som cítil výraznú úľavu a to len pri dávkovaní jednej maximálne dvoch kapsulí denne. Rozhodne odporúčam.

  Pre:+ Značka
  + Cena
  + Pomer kvalita > cena
  Proti:- Pre niekoho väčšie kapsule
Zobraziť viac7 recenzií