Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Joint Flex 180 kps

Joint Flex 180 kps

A ONE


Bežná cena: 39,30 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 35,37 €
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

Joint Flex

Joint Flex je určený na výživu, ochranu a regeneráciu kĺbov a pohybového aparátu. Jeho zložkami sú látky dôležité pre syntézu tkanív zodpovedných za pevnosť a pružnosť chrupaviek a kĺbov. Zloženie vďaka overenej kombinácii účinných látok ako je glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, kolagénový hydrolyzát, želatína, MSM, extrakt žraločej chrupavky, pivné kvasinky, extrakt z Perna canaliculus, hydrolyzát kuracej chrupavky, vitamín E zaručuje maximálnu účinnosť a efektivitu.

Výživa pohybového aparátu by nemala chýbať ani pri zvýšenej telesnej námahe ako aj pri prvých náznakoch jeho oslabenia. Podávaním glukosamínu a chondoitínu ( štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek) dokážeme nežiaduce zmeny prebiehajúce v chrupavke zastaviť alebo výrazne obmedziť. Extrakt zo žraločej chrupavky obsahuje Glycosaminoglycany (GAG), ktoré sú dôležitým komponentom kĺbov chrupaviek v prírodnej forme. Unikátny patentovaný Extrakt z Perna Canaliculus ( novozélandská zelená mušľa) obsahuje glukosamín v prírodnej forme a polysacharidy (GAG), ktoré sú prekurzormi pre lepšie využitie Glukosamínu v kĺboch. Ďalej obsahuje množstvo omega3 mastných kyselín a hlavne eicosatetraenoic (ETA), Eicosapentaenoic (EPA) a Docosahexaenioc (DHA) mastné kyseliny, ktoré významne vplývajú na zápalové procesy v kĺboch a tým aj ovplyvnenie bolesti. Všetky látky obsiahnuté v prípravku významne pomáhajú pri prevencii a liečbe ochorení pohybového aparátu.

Účinky:

 • pomáha zmierňovať bolestivé prejavy kĺbových zápalov
 • účinné látky chránia, vyživujú a obnovujú chrupavky.
 • Zmenšuje kĺbovú stuhlosť a zlepšuje pohyblivosť kĺbov
 • je vhodný pri známkach predčasného opotrebenia kĺbov a chrbtice
 • zmierňuje bolestivé príznaky artrózy
 • je vhodný pri zvýšenej záťaži kĺbov (náročná fyzická práca, šport, nadváha) a po poranení pohybového aparátu
 • zlepšuje mechanické vlastnosti a odolnosť kĺbov

Užívanie: Joint Flex je dôležitý najmä pre prevenciu a liečbu pohybového aparátu všetkých ľudí a najmä pre výkonnostných športovcov, ktorých kĺby sú neustále namáhané. Vhodný je aj pre ľudí, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom (starší, poúrazové stavy, nadmerné opotrebenie kĺbov a chrupaviek)

Dávkovanie: 3 x denne 1 kapsulu pred jedlom, zapiť tekutinou. Účinok prípravku sa prejaví pri pravidelnom užívaní po dobe minimálne 2 mesiace.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieJoint Flex 180 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu