Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay

SPORTIQUE (15 produktov)

                                                                          sportique logo

Výrobky SPORTIQUE sú vytvorené pre športovcov a všetkých aktívnych ľudí. Sú určené pre vysoko záťažové aktivity bez ohľadu na to, o aký šport alebo prácu sa jedná. Lyžiar, bežec, fitness, turista, rovnako ako robotník, poľnohospodár alebo staristlivá matka nájdu vo výrobku SPORTIQUE spoľahlivý prostriedok pre starostlivosť o svoje telo a využitie svojho životného potenciálu. Samozrejme za podmienok, že sú splnené ostatné predpoklady, ku ktorým patrí zdravá výživa, životospráva a primeraný odpočinok.

Poslaním SPORTIQUE je ponúknuť výrobky vytvorené z najčistejších prírodných zdrojov, bez ropných a syntetických surovín, ktoré sú niekedy zdrojom alergií, toxínov a karcinogénom. Používame zásadne rastlinné a prírodné suroviny v podobe bylín, rastlinných olejov a tukov, nikdy nie tuky a suroviny živočíšneho pôvodu. Používame iba suroviny, ktoré by sme sa nebáli dávať svojim deťom alebo ich sami jesť.

Nevykonávame testy na zvieratách a nepoužívame suroviny, o ktorých vieme, že boli na zvieratách testované. Naše výrobky sú prísne testované a hodnotené podľa zákonov EU, majú certifikáty a potvrdenia o mikrobiologickej a dermatologickej nezávadnosti. Pri vývoji nových receptúrach a výrobe, spájame znalosti našich predkov s najnovšími poznatkami v oblasti chémie, kozmetológie a farmácie. Našim cieľom je spríjemniť a uľahčiť každodenné športové a pracovné aktivity.

Výrobky SPORTIQUE sa vyznačujú starostlivo voleným a vyváženým zložením, akosťou a čistotou vstupných surovín, výrobou za prísnych farmaceutických podmienok v prostredí podliehajúcom certifikácii podľa príslušných noriem a predpisov (ISO, GMP a DIN). Všetky suroviny pochádzajú z overených a certifikovaných zdrojov. Sú vyrábané nielen pre svoje blahodárne účinky, ale tiež s ohľadom na celkové vlastnosti konečného produktu. Balenie SPORTIQUE je predovšetkýn funkčné a praktické, s možnosťou jeho ekologického spracovania po použití. Výrobky SPORTIQUE nie sú nikdy testované na zvieratách, ale „in vitro“ v laboratóriách alebo na dobrovoľníkoch podľa COLIPA predpisov.

SPORTIQUE nevnucuje žiadnu novú fylozofiu a neponúka žiadne neuveriteľne zázračné prípravky. Chce iba nevtieravo a kvalitne podporiť snahu o dobrý a zdravý životný štýl.