Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay

BioTech USA (213 produktov)

biotech usa logo new

Ústredie Bio Tech U.S.A. viac ako 10 rokov vyvíja a vyrába výživové doplnky pre americký a medzinárodný trh. Podieľali sa na vývoji mnohých známych a obľúbených značiek a výrobkov.Táto produktová línia bola vytvorená na základoch najnovších vedomostí v oblasti vedy o výžive, nájdeme v nej prípravky na zväčšenie telesnej hmotnosti, proteíny, aminokyseliny, spaľovače tukov a celé spektrum ostatných produktov.

Špičková technológia a špeciálne produkty zabezpečujú výbornú pozíciu a vedúcu úlohu na trhu pre Bio Tech U.S.A. a Bio Tech vo viac ako 44 krajinách sveta. Produktové línie Bio Tech a Bio Tech U.S.A. sú výrobkami firmy Bio Tech Company, ktorá v najširšom výbere ponúka výživové doplnky pre kulturistov silových športovcov a nadšencov fitnessu v Európe. Sme prítomní v mnohých krajinách sveta a vďaka vysokej výrobnej kapacite a plnoautomatizovaným výrobným linkám, naše produkty špičkovej kvality sa dostanú na trh za veľmi výhodné ceny.

Naša spoločnosť sa sústreďuje na výsledky výskumu a vývoja, preto každý rok rozširujeme našu ponuku o nové produkty. Na základe prieskumu dopytu sme vyvinuli produktovú líniu Bio Tech U.S.A známej európskej značky Bio Tech, a najúčinnejšie výrobky dodávame na trh pod týmto označením.

ELITE SERIES

Na jednej strane sú oportunisti a na druhej si ty, stojíš proti celému svetu. Ty chceš stále viac a nemáš záujem o slabé výhovorky ostatných, ponúkaš to najlepšie a uspokojíš sa iba s tým najlepším . Tvoje telo je tvojím nástrojom , vďaka ktorému dokážeš celému svetu: som členom elity, patrím k vyššej vrstve. Tvrdo pracuješ na každom svalovom vlákne , neuspokojíš sa s vidinou, pre teba existuje iba dokonalosť. Tvije telo, je tvoje dielo, pomocou ktorého ukazuješ: za všetko ďakujem sám sebe!

Produkty  BioTechUSA ELITE sú vytvorené iba pre teba, bez kompromisov. Vďaka vysokému obsahu vynikajúcich účinných látok a komplexnému zloženiu získaš presne takú podporu akú potrebuješ.