Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport 60 kps

Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport 60 kps

Olimp


Bežná cena: 25,50 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 21,80 €
  ks

Podobné produkty

Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport ™ , pre bezpečnosť v športe

Mierne a stupňované cvičenie, keď začíname tvrdo trénovať v tele hromadí stále väčšie množstvo reaktívnych foriem kyslíka (ROS), čo spôsobuje oxidačný stres a narušujeoxidatívnu rovnováhu tela. Veľmi nebezpečné dôsledky tohto procesu sú:

peroxidácie lipidov (poškodenie lipidov) - môže viesť k strate súdržnosti bunkových membrán v dôsledku oxidácie lipidov a lipoproteínových frakcií. Tento proces podporuje napríklad tvorbu aterosklerotického príznaku.
Poškodenie DNA - čo môže viesť k trvalým zmenám v genetickom kóde buniek
poškodenia aminokyselín a proteínov - spôsobuje zmeny v ich štruktúre, a teda oslabenie výstavby bunkových elementov a účinnosť biochemických reakcií – úbytok svalovej hmoty, oslabenie, atrofia

Koncentrácia antioxidantov a enzýmov podieľajúcich sa na ich odstránení je oveľa nižšia vo svale ako v iných orgánoch ako je napríklad pečeň. To vytvára určitú potrebu pre správne doplnenie látok týchto vlastností, a to najmä u fyzicky aktívnych ľudí. Je zrejmé, že naša strava by mala byť obohatená o produkty funkčné, kvalitatívne, naproti produktom „Junk food“.

 

Teraz máte k dispozícii silný a koniec koncov jeden dokonale zložený produkt!

Olimp Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport je zostavený z najdôležitejších antioxidantov pre športovcov (Anti-OX POWER zmes) a vitamíny (vrátane PureWay-C ®, vitamíny B, kyselina listová, anabolický a imunoaktívny vitamín D) a chelátové Albion ® minerálne látky, aminokyseliny (Vita-MIN Power Complex), k udržaniu neochvejného zdravotného stavu a maximálnej úrovne tréningu. Celá kompozícia je doplnená patentovanou zmes AstraGin ™ vytvorenou s cieľom asimilovať najlepší kvalitatívny výsledok formulácie vitamínov a minerálnych látok.

Využiteľnosť vitamínov vďaka patentovanej zmesi  AstraGin

Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport 60 kps

AstraGin

 

ANTI-OX POWER zmes - špeciálne pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí. Tá zahŕňa:

OXXYNEA ® - patentovanú zmes pozostávajúca z 22 druhov ovocia a rastlinných výťažkov, vybraných pre získanie najvyššej ORAC antioxidačnej kapacity 5000, čo zodpovedá kilogramovej porcii ovocia a zeleniny denne! Táto koncentrovaná forma zlúčeniny je ideálna pre športovcov, ktorí nie sú schopní konzumovať dostatočné množstvo zeleniny a ovocia. Výskum ukázal, že OXXYNEA ® môže znížiť hladinu celkového cholesterolu, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu v plazme, rovnako zvyšuje telesný antioxidačný potenciál. Obsahuje tiež veľké množstvo polyfenolov (antokyanov, proantokyyanov, fenolových kyselín), flavonoidov a karotenoidov.

OXXYNEA

 

Trans Resveratrol - v obrovskej dávke 100 mg, silný antioxidant, spomaľuje proces starnutia, posilňuje imunitný a nervový systém, zlepšuje funkciu endotelu ciev, zlepšuje ich pružnosť, aby sa zabránilo ich vývoji v zápale a aterosklerózy. Medzi kulturistami, táto zmes je ideálna ako inhibítor aromatázy na minimalizovanie negatívnych účinkov na estradiol. Stojí tiež za zmienku, že niektoré štúdie popisujú pozitívne účinky resveratrolu v protinádorovej aktivite. Ak chcete naplno využiť potenciál tejto látky, mal by byť podávaný s inými flavonoidmi, zvyšuje sa jeho biologická dostupnosť a úroveň aktivity. Jedným z kľúčových je prítomný v Gold Vita-MIN proti OX Super Sport - quercetin a lykopén a extrakt zo zeleného čaju.

Extrakt Rhodiola Rosea - štúdie ukazujú, že najdôležitejšie účinné látky sú polyfenoly pochádzajúce z lesných zmesí, na čele s Rosavinmi, ktoré vykazujú antistresové a antidepresívne vlastnosti, vďaka pozitívnemu vplyvu na hladinu serotonínu v mozgu. Rosavin tiež vplýva na srdcový sval, má protinádorové, antioxidačné a imunostimulačné vlastnosti.

 

Pomáha zlepšovať duševné funkcie, a tiež chráni pečeň pred nabolickými androgénnymi steroidmi.

Extrakt Astaxantín - karotenoid so silnými antioxidačnými vlastnosťami, patrí do skupiny xantofyly. Prirodzene sa tvorí, okrem iného v morských riasach a planktóne, rovnako ako v niektorých druhoch húb a plesní. Má vlastnosti, potlačenie zápalu, reguluje hladinu cholesterolu v krvi, a tiež zvyšuje citlivosť buniek na inzulín. Pre športovcov má ďalšie výhody, ako urýchlenie redukcie telesného tuku a zvýšenie vytrvalosti pri cvičení. Je tiež známy pre svoj ​​osvedčený stimulant k zlepšeniu plodnosti. Pravidelná konzumácia 5 mg astaxantínu môže účinne zlepšiť vaše zdravie.

Extrakt z listov artičokov - hlavnou zložkou zodpovedné za jeho činnosť je cynaryna, ktorý je pripočítaný hlavne hepatoprotektívne vlastnosti, a zlepšenie sekrečnú činnosť pečene. Nedávne štúdie ukazujú, že extrakt pomáha udržiavať normálny krvný tlak a zabraňuje patologicznemu zúženie krvných ciev. Po celú dobu sú tiež skúmajú jeho vlastnosti v smere udržiavanie správneho lipidémie.

Extrakt z hroznových jadier - výpis aktívne zložky môže byť schopnosť prekonať hematoencefalickú bariéru a účinne ich chrániť pred poškodením nervovej sústavy. Tiež prevencii srdcových ochorení posilnenie cievnej steny a prevencii žilovej kalcifikácie. Okrem toho, proanthocyanidiny vykazujú silné protirakovinové účinky.

Gold Vita-MIN Anti-OX obsahuje aj ďalšie účinné látky, ako:

Extrakt z listov Zeleného čaju - antioxidant, pomáha chudnutiu, posilňuje organizmus - dodáva telu potrebné antioxidanty (EGCG)

Extrakt brusnice - bráni ochoreniu močových ciest, antibakteriálne a čistiace pôsobenie

Kyselina alfa-lipoová - jeden z najsilnejších a najznámejších antioxidantov, zvyšuje zásoby glykogénu v pečeni, znižuje hladinu lipidov v krvi, korešponduje s lepšou duševnou a fyzickou odolnosťou, a navyše pôsobí protizápalovo a vyrovnáva hladinu cukru v krvi

Q10 - je zodpovedný za správnu funkciu všetkých tkanív a orgánov, odďaľuje proces starnutia

Citrusové bioflavonoidy - zvýšenie hladiny vitamínu C v bunkách, znižujú priepustnosť a krehkosť ciev

Quercetin - má vysokú antioxidačnú aktivitu, inhibuje enzýmy podieľajúce sa na rozvoji zápalových procesov a podporuje imunitný systém zvýšením počtu mitochondrií

Ak sa naozaj chcete starať o svoje zdravie, nevyberte si -priemerný vitamín, ale úplne vyčerpávajúci - GOLD VITA-MIN OX ™ Super Sport!

Dávkovanie: 1 + 1 kps denne (1kps Minerály, 1 kps Vitamínovo antioxidačná zložka)

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieGold Vita-Min Anti-OX Super Sport 60 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu