Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akciový Balík

Akciový Balík "Vytrvalosť" Olimp

Olimp


Bežná cena: 38,30 €
Ušetríte: 20%
Naša cena: 30,64 €
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

GOLD OMEGA-3 120 kps

Omega-3 mastné kyseliny v želatínových kapsuliach.
Kvalitný produkt z rýb žijúcich v studených vodách bohatých na 50% EPA a DHA čo reprezentuje vysokú kvalitu produktu.

Omega-3 mastné kyseliny pre zdravý mozog a srdce
Najnovšie vedecké výskumy preukázali kľúčovú úlohu omega-3 mastných kyselín v prevencii Alzheimerovej choroby a iných vážnych ochorení mozgu, srdca, očí a celého tela.

Dávkovanie: Užívajte pred jedlom jednu kapsulu 1 až 2x denne.

 

BCAA Mega Caps 1100 120 kps

Vysoko kvalitné vetvené aminokyseliny (BCAA - esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vyrobiť samo, sú najviac zastúpené vo svalovom vlákne) v kapsuliach v optimálnom pomere 2:1:1 obohatené o vitamín B6. Ochrana svalovej hmoty znamená rýchlejší rast a regeneráciu, silnejšie svalové vlákna , vyššie výkony. Ideálne užívať pred a po záťaži.

1 kapsula obsahuje 1100 mg BCAA !

Dávkovanie: 3 kapsule 3x denne - pred raňajkami, pred a po cvičení, alebo pred spánkom. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Carbo-NOX 1000 g

Carbo-NOX je založený zo starostlivo zostavených zdrojov uhľohydrátov. Vyberajú sa podľa presne definovaných profilov a rýchlosti uvoľňovania cukrov pri trávení do krvného obehu. Laboratórne zvolené proporcie vysokých zdrojov sacharidov (glukózy), stredných (maltodextrín) a nízkych (izomaltulózy inovačné rozšírené vydanie), glykemický index, krvná saturácia, zabezpečenie stabilných energetických zložiek po dobu 2 hodín po podaní.

 

Univerzálnosť použitia - pre potreby aj tých najnáročnejších: pred počas aj po vyčerpávajúcom cvičení

 

Všestrannosť zloženia Carbo-NOX umožňuje úspešne použitie v oblasti tréningu a jeho priebehu, ktorý sa koná neprerušene. Vysoký obsah izomaltulózy a maltodextrínov zaručilo udržuje hladinu inzulínu počas cvičenia na stabilnej úrovni, aby zabezpečili efektívne zásobovanie neustále pracujúcich svalových buniek v základnej časti energie.

Myšlienka používania v Carbo-NOX je tiež založená na myšlienke, čo najskôr a čo najlepšie využiť vysoké saturácie monosacharidov, ako napríklad po náročnom tréningu. Rýchle dodanie energie, ľahko stráviteľných komponentov v stave extrémneho vyčerpania, poskytuje najvyššie využitie a regeneračné schopnosti tela, dosahuje maximálne hodnoty počas tzv post-cvičenie "anabolické okno" (20-40 minút po cvičení). Použitie izomaltulózy pre trvalé uvoľnenie zdrojov vedie k účinnejšej obnove glykogénu, ako uvoľňovanie pri rozklade glukózy a fruktózy, dochádza k účinnejšej obnove svalového glykogénu a pečene.

Dávkovanie: 1 porcia (50 g v 100 ml vody) po dobu 30 minút. pred a ihneď po tréningu. V závislosti na športe a intenzita cvičenia sa odporúča pre 2 až 4 porcie denne.

 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAkciový Balík "Vytrvalosť" Olimp

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu