Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Thermo Speed Extreme 120 kps

Thermo Speed Extreme 120 kps

Olimp


Bežná cena: 27,70 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 23,55 €
  ks

Podobné produkty

Olimp Thermo Speed Extreme

Produkt je určený pre športovcov ako dopomoc v období redukcie telesného tuku pre zvýraznenie svalových partií. Produkt obsahuje stimulačné zložky energizújúce organizmus pri zníženom príjme sacharidov. Thermo Speed Extreme obsahuje termogénne zložky zabezpečujúce rýchlejší pokles podkožného tuku a lepší výkon svalového vlákna počas tréningu. Produkt je zložený z rastlinných výťažkov a neobsahuje zakázané alebo škodlivé látky.

Dávkovanie: Užívajte jednu až dve kapsule pred jedlom ráno na lačno a druhú dávku (1-2 kps) 30 min. pred tréningom. Užívajte najneskôr 5hodín pred spaním.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieThermo Speed Extreme 120 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu