Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Therm-X 120 kps

Therm-X 120 kps

Max Muscle


Bežná cena: 46,00 €
Ušetríte: 13%
Naša cena: 39,90 €
  ks

Podobné produkty

Therm-X

ThermX od MaxMuscle je revolučnou novinkou vo svete spaľovačov tuku, energizérov a jeho hlavnou úlohou je uľahčiť diétu a spaľovanie tuku. Tento unikátny produkt obsahuje 5 druhov špeciálnych zmesí pre podporu spaľovania tuku, znižuje chuť do jedla, zvyšuje fyzický výkon a zabraňuje zvýšenej strate tekutín.

Základná zmes obsahuje 3 zložky, ktoré majú za úlohu zvýšiť telesnú teplotu, v čo najkratšom čase. Energetická zmes obsahuje Guaranu, Cezmíniu paraguayjskú, ďalšie prírodné zmesi kofeínu, theobromín a methyl-xanthin pre rýchlu energiu a bdelosť. Zmes, ktorá pomáha udržovať tekutiny v organizme je patentovaná a skladá sa len z prírodných výťažkov.

 

Termogénna zmes obsahuje hlavne výťažok zázvoru, papriky a má za úlohu udržať vyššiu teplotu organizmu.

 

Vyššia teplota tela štartuje metabolizmus a pre udržanie teploty organizmus ako palivo používa kalórie. V tomto produkte sú obsiahnuté zložky kombinované spôsobom pre maximálne výsledky a nenájdete ich v žiadnom inom výrobku.

Dávkovanie: Dávkovať 3x denne 1 až 2 kapsule. Pre zistenie tolerancie na organizmus, najprv dávkujte 1 kapsulu 1 x denne prvé dva dni. Ak organizmus znáša produkt bez problémov ďalšiu dávku užívajte o 4 hodiny po prvej. Po teste tolerancie užívajte 1 až 3x denne po dve kapsule. Každú dávku zapite 2-3 dcl čistej vody.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieTherm-X 120 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
2 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Ela 17. 3. 2013

  super

  Pre:+ som plna energie, zvladam dlhsie a intenzivnejsie treninky
  Proti:- pri zacati kury, nespavost, ale neskor sa to ustalilo
 • Face
  Lukas Kunzo 7. 12. 2012

  fajn vec

  Pre:+ kvalitna vec velmi dobre a rychle spalovanie