Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kps

Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kps

Nutrex


Bežná cena: 44,00 €
Ušetríte: 11%
Naša cena: 39,00 €
  ks

Podobné produkty

Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kps - EU

UPOZORNENIE: toto je najsilnejší spaľovač tuku aký sme kedy vyrobili.  Je tak silný, že nikdy nesmiete užiť viac ako jednu kapsulu! Toto sú ultra koncentrované kapsule, ktoré majú ohromnú silu pôsobiť na tukové zásoby v ľudskom tele.

Aby sme sa uistili, že Vaša diéta bude úspešná Lipo 6 Black Ultra Concentrate výrazne obmedzuje chuť do jedla počas diéty.  Ďalej vás zaplaví na hodiny čistou energiou, ktorá zabezpečí, že zvládnete náročné tréningy.

LIPO 6 Black Ultra Concentrate 

 • Nová Ultra Koncentrovaná formula
 • Vysoký účinok: Len 1 kapsula v dávke
 • Rýchlo absorbované tekuté kapsule
 • Každé balenie je určené na mesiac dávkovania

 

LIPO 6 Black Ultra Concentrate nie je určený pre osoby mladšie ako 21 rokov. Neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Nikdy neprekračujte maximálne odporučené dávkovanie. Nepoužívať Synephrine, kofeín z iných zdrojov, vrátane kávy, čaju, sódy a ďalších doplnkov stravy alebo lieky. Tento produkt obsahuje kofeín.

lipo 6 ultra

Pred užívaním LIPO 6 Black Ultra Concentrate sa poraďte sa so svojím lekárom, ak užívate lieky, vrátane inhibítorov MAO, antidepresíva, aspirín, drogy alebo výrobky obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín, alebo iné. Poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, ak máte choré srdce, pečeň, obličky alebo ochorenia štítnej žľazy, duševné poruchy, ťažkosti pri močení, diabetes, vysoký krvný tlak, srdcová arytmia, časté bolesti hlavy, zväčšenie prostaty alebo cukrovku. Skladujte mimo dosahu detí.

Dávkovanie: Vzhľadom k extrémnej sile LIPO 6 Black Ultra Concentrate, musí byť striktne dodržiavané všetky pokyny na štítku balenia.

- prvých 5 dní užívajte 1 kapsulu ráno na lačno.

- po piatich dńoch pridajte druhú dávku (1 kps) poobede na lačno. Najneskôr do 14:00 h. Ak užijete kapsulu neskôr môže to ovplyvniť Váš nočný spánok. Ak Vám dávkovanie 2 kps denne bude príliš silné, vráďte sa ku dávkovaniu 1 kps denne!

Nikdy neprekeračujte 1 kapsulu v jednej dávke a počas 24h užite maximálne 2 kps. Neodporúča sa užívať osobám s akýmikoľvek zdravotnými problémami!

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieLipo 6 Black Ultra Concentrate 60 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu