Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Fenidrol 120 kps

Fenidrol 120 kps

All-Stars


Bežná cena: 44,00 €
Ušetríte: 16%
Naša cena: 36,90 €

Podobné produkty

fenidrol

Fenidrol 120 Thermo-Caps

Výživový doplnok FENIDROL (kapsule )– účinný spaľovač budúcnosti. Vďaka unikátnemu zloženiu je účinok okamžitý a dlhotrvajúci. 120 koncentrovaných termogénnych kapsúl, s dvojitou účinnosťou formuly DOUBLE ACTION FORMULA, podporuje termogénny proces (spaľovanie tukov). FENIDROL metabolizmus, má termogénne a antidepresívne účinky, obmedzuje pocit hladu.

Dávkovanie: 2 kapsuly pred raňajkami a ďalšie 2 kapsuly 30–45 min. pred tréningom. Mimotréningové dni 2 kapsuly pred raňajkami a 2 kapsuly popoludní.

fenidrol

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieFenidrol 120 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu