Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Brutal Blade 120 kps

Brutal Blade 120 kps

Brutal


Bežná cena: 18,50 €
Ušetríte: 5%
Naša cena: 17,58 €
  ks

Podobné produkty

Brutal Blade

Pekná, definovaná forma je synonym kulturistiky a tvarovania tela. Formuly na spaľovanie tukov sa vyvíjajú z generácie na generáciu, spolu s vedou o výžive a fyziológiou. Videli sme už všeličo v tomto odvetví. S termogénnymi spaľovačmi tuku sa ale otvorila celkom nová éra pre tých, ktorí túžia po dokonalej forme. Sprístupníme ti technológiu, ktorá je dnes najefektívnejšia, aby si aj zvonka bol taký tvrdý, aký si z vnútra. S týmto výrobkom môžeš dosiahnuť takú tvrdú formu, ako betón, a budeš taký suchý, ako púšť Kalahari.

 

Tuk, voda, pokrytie, mäkký výzor. Aj tebe sa už stalo také, že po vražednom, žalostnom tréningu na brušné svaly si vytiahol tričko, a pozdravilo ťa zo zrkadla pokojne visiace brucho?

 

Len taká je odmena za konečný výsledok, po toľkej obeti, bolesti a krvopotnej práci? Nie! Kde je vol'a, tam je aj cesta! Nezabudni. Načrtni nové hranice, a polož diétu na celkom nový stupeň. Potrebuješ ’britvu’, ktorá stiahne z teba nadbytok. Potrebuješ niečo, od čoho budeš ostrý, ako čepeľ. Buď taký definovaný, aký bolestný a ťažký je tvoj tréning na brušné svaly. Vo vojne ty bojuješ, avšak potrebné zbrane dostávaš od nás. Do boja proti tukom zavolaj k sebe Brutal Blade.

Brutal Blade takisto, ako všetko, čo je Brutal, obsahuje dokonalú kombináciu výborných surovín. Tento výrobok je jeden z najsilnejších a tým aj najefektívnejších spaľovačov tuku, ktoré možeš nájsť na trhu. Obsahuje všetky tie účinné faktory, ktoré sú nevyhnutné k spaľovaniu tukov. Nechaj, aby leví podiel spaľovania tukov spravil Brutal Blade. Spomalenú látkovú výmenu, ako i duševnú či telesnú slabosť zruší, a znovu nadobudneš svoje sily, aby si svoje ciele garantovane dosiahol. Pri používaní Brutal Blade-u jednoducho nemožeš zvaliť neúspech na spaľovače tukov. Skúsiť možeš, isteže, ale vo svojom duchu vieš, že za tvoj neúspech zodpovedá to vrece čokolády, ktoré si včera večer zožral počas sledovania filmu, a tvoja slabosť.

 

Tie časy sú dávno preč. 6 kociek ... separovanie ... každá sekunda práce, s ktorou si tú hroznú masu nabral na seba, teraz ukáže svoju krásu a dostane zmysel.

 

Anatomická dokonalosť bude žiariť z toho istého zrkadla, kde kedysi bolo vidno to veľké mäkké kusisko, kým si bol ty, pred pár týždňami.

Teraz už nám nič neostáva : trénuj tvrdo, rob kardio cviky, prilož ešte jednou lopatou na cvičenie brušného svalstva a pozbieraj si pochvalné pohľady a hnev nežičlivých.
Pravdaže, ak si slušný, možeš aj im prezradiť názov svojej tajnej zbrane: Brutal Blade

Dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly v priebehu dňa, po jednej 30 minút pred jedlami s 200ml vody. V tréningové dní užívajte ďalšiu 1 kapsulu pred tréningom. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte viac ako 6 kapsúl v priebehu 24 hodín. Poslednú dávku by ste mali užiť najmenej 5 hodín pred spaním.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBrutal Blade 120 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
2 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  7. 10. 2013

  dobre vstrebateľný, dobre nakopne organizmus k lepším výkonom

  Pre:+ super pre kardio cviky
  Proti:- nemám
 • Face
  Daniela 16. 9. 2013

  super