Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Black Burn 120 kps

Black Burn 120 kps

Stacker 2


Bežná cena: 32,90 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 27,96 €
  ks

Podobné produkty

Black Burn

Značka STACKER-2 sa stala legendou, keď sa len pred niečo vyše desať rokov na celom svete presadila vďaka najsilnejším a najkvalitnejším spaľovačom tukov. Tento legendárny status neskôr potvrdila, keď na trh priniesla bestsellery ako Stacker 4 či 7-Phenylstack. Po rokoch intenzívneho výskumu Stacker prichádza na trh s prípravkom exkluzívne pre kulturistov: STACKER-2 Black Burn. Ide o „hard core“ prípravok od Stacker: silnejší ako kedykoľvek predtým a bezpochyby najlepší a najúčinnejší spaľovač tukov súčasnosti. A výsledky výskumu to dokazujú!

Black Burn

·Najsilnejší spaľovač tukov v Spojených štátoch.

·Extrémne zvýšenie rýchlosti metabolizmu.

·Dodáva a energiu a potláča hlad.

·Znižuje pomer telesného tuku rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

·Schudnite až 2 kg týždenne.

·Získajte pevné vypracované brucho.

Príprava účinného spaľovaču tukov znie jednoduchšie ako v skutočnosti je. Nejde pritom ani tak o látky v každej kapsule, ako skôr o kvalitu extraktov (kvantitu aktívnych alkaloidov) v kombinácii so správnym pomerom každej ingrediencie. Zatiaľ čo iní výrobcovia vyvíjajú zloženie svojich prípravkov na papieri, Stacker ide oveľa ďalej. Spoločnosť investuje enormný čas a úsilie do získavania extraktov, ktoré majú až troj- či štvornásobne vyšší obsah aktívnych alkaloidov na gram. Zloženie sa po vytvorení dôkladne testuje ohľadom účinkov, ktoré môžte sami cítiť (zvýšenie energie, potlačenie pocitu hladu), ako aj ohľadom hlavného cieľa prípravku, ktorým je stimulácia spaľovania tukov.

 

Výskum prípravku STACKER-2 Black Burn

NVE Pharmaceuticals prípravku Black Burn venovala celkom tri štúdie. Prvé dve slúžili na postupnú optimalizáciu zloženia. Tretia štúdia sa zamerala na samotnú podstatu, teda na výsledky, keď sa postavíte na váhu. Kto boli účastníci tejto štúdie? Pätnásť mužov, všetci fanatický siloví tréneri, vo veku od 19 (najmladší) do 42 (najstarší). U všetkých účastníkov práve skončilo obdobie naberania hmotnosti a chceli pred začiatkom nastávajúcej sezóny spáliť nejaké tuky. Päť z nich užívalo Black Burn 40 dní, pričom užívali dve kapsuly trikrát denne, a to v kombinácii s normálnou stravou a tréningovým režimom bežným pre kulturistov. Jediným povoleným doplnkom bolo maximálne 100 g proteínu (100% Whey shake). Druhá časť skupiny mala tú istú stravu a tréningový režim, ale užívala inú značku spaľovačov tukov. Tretia skupina účastníkov neužívala žiaden spaľovač tukov. Štúdiu monitoroval tím pozostávajúci z dvoch lekárov, dietetika a osobného trénera.

 

Výsledky štúdie prípravku STACKER-2 Black Burn

Čísla hovoria viac ako tisíc slov. Nižšie nájdete výsledky jednotlivých skupín. Upozornenie: celkové BMI ostáva relatívne vysoké, pretože kulturisti majú veľké množstvo svalovej hmoty. Z tohto dôvodu je pomer tukov relevantnejší údaj ako BMI.

Prvá skupina, ktorá užívala spalovač Balck Burn mala pred testom nasledovné priemerné hodnoty: Váha: 93,6 kg, BMI 27,6 , Pomer tukov 18%.
Po 40 dňovom užívaní produktu Black Burn boli namerané nasledovné hodnoty: Váha: 82,4 kg, BMI 24,2 , Pomer tukov 7%.

Druhá skupina, ktorá užívala iný spalovač tuku po dobu 40 dní mala pred testom namerané nasledovné priemerné hodnoty: Váha: 95,4 kg, BMI 29 , Pomer tukov 19%.
Po 40 dňovom užívaní iného produktu boli namerané nasledovné hodnoty: Váha: 86,9 kg, BMI 26,4 , Pomer tukov 11%.

Tretia skupina, ktorá neužívala žiadny spalovač tuku po dobu 40 dní mala pred testom namerané nasledovné priemerné hodnoty: Váha: 93,2 kg, BMI 26,8 , Pomer tukov 18%.
Po 40 dňoch boli namerané nasledovné hodnoty: Váha: 89 kg, BMI 25,8 , Pomer tukov 15%.

 

Veľký rozdiel medzi prípravkom Black Burn a inými spaľovačmi tukov

Ako už bolo spomenuté, sila účinného spaľovača tukov tkvie v kvalitných extraktoch a správnom zložení, ktoré optimalizuje pomer jednotlivých zložiek. V priebehu posledných 10 rokov spoločnosť NVE Pharmaceuticals, americký výrobca STACKER-2, nazbierala značný know-how, ktorý využíva pri vytvorení zloženia prípravku Black Burn. Vezmime si napríklad relatívne jednoduchú zložku, akou je kofeín. Pri užívaní 150 mg kofeínu šesťkrát denne dokážete zvýšiť spaľovanie tukov o 30%. Ale ak by ste k tomu pridali 300 mg EGCG (extrakt zo zeleného čaju) a štipku vitamínu B12, naštartujete spaľovanie tukov ešte viac, pričom tuk sa spaľuje o 45% efektívnejšie a rýchlejšie. Konkrétne to znamená, že za deň spálite o ďalších 240 kalórií viac, inými slovami mesačne spálite o jeden kilogram tukov viac. Toto dodatočné spaľovanie tukov pritom dosiahneme len správnym použitím ingrediencií. Pomocou Black Burn dokážete mesačne schudnúť až 8 kg.

Ak sa naozaj chcete zbaviť aj posledných kíl navyše a získať super pevné a vytvarované telo, určite sa rozhodnite pre Black Burn - najsilnejší a najúčinnejší spaľovač tukov, ktorý v súčasnosti trh ponúka.

Dávkovanie: Užívajte ako doplnok stravy 2 kpasuly Black Burn ráno (hodinu pred raňajkami). Odporúčajú sa raňajky s nižším obsahom kalórií. Čakajte minimálne 4 hodiny potom opäť užite dve kapsuly Black Burn (hodinu pred jedlom).  Odporúča sa obed s nižším obsahom kalórií. Posledné 2 kapsuly užite krátko pred večerou. Neužívajte viac ako 6 kapsúl denne.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieBlack Burn 120 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
6 hodnotení
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Katka k. 26. 1. 2016

  V celku som spokojná mám z toho lepší pocit ako keď som išla diétu bez. Upokojuje ma a viac vládzem

  Pre:+ V celku OK
  + Upokojuje ma
 • Face
  neo_22 5. 9. 2014

  Určite si objednám dalšie balenie.

  Pre:+ Najucinejssi spalovač, čo som doteraz mal. Viditelny ubytok tuku. Neboli z neho hlava.
  Proti:- Nezistil som
 • Face
  27. 12. 2013

  brutal burn

 • Face
  drak1234 27. 9. 2013

  Po týždni neskutočne výsledky kombinujm NitroX Boost a Black Burn. Pomer užívania odporúčam: ráno 5:00 po prebudeni boost, po dvoch hodinách burn počkať minimálne 45 min a maličké ranajky, cca po 4 hod od posledného užitia burnu - hodinu pred obedom uzit burn po obede dve hodiny boost, tesne pred večerou burn. A samozrejme intenzívny tréning kardio a na objem. Budete spaľovať tuky a naberať svaly.

  Pre:+ Super prípravok
  Proti:- Prestal som piť kávu :-)
 • Face
  Daniela 16. 9. 2013

  super

 • Face
  DAT 4. 9. 2012

  Z iných spaľovačov mi niekedy byvalo nevoľno. Z tohto nie a citeľne obmedzuje chuť do jedla a počas dlheho treningu fakt vladzem.

  Pre:+ Obmedzuje chuť do jedla
  + Dosť z neho vládzem
  + Napriek tomu, že obsahuje veľa kofeínu, nebolí ma z neho hlava
  Proti:- Nema, je OK
Zobraziť viac6 recenzií