Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Animal Cuts 42 balíčkov

Animal Cuts 42 balíčkov

Universal


Bežná cena: 49,00 €
Ušetríte: 20%
Naša cena: 39,20 €

Podobné produkty

Animal Cuts

S Animal Cuts som sa vyvíjal neuveriteľným spôsobom tak, že ani mne sa to nechcelo veriť! Za prvého poldruha týždňa som sa zbavil 5 kg tuku tak, že sa zväčšila moja svalová hmota. Moje miery v páse sa zúžili o desať centimetrov. Mňa Animal Cuts silne presvedčil, už sa nemôžem dočkať výsledku po dvoch cykloch. – J. Leblanc

Animal Cuts

Kardio je nasávanie. Nie je v ňom žiadna krása. Nie sú veľké závažia. Čo ale je, to je nudné a bolestivé. Ale robíš to preto, lebo sa musí. To je to potrebné zlo. Prečo by to nemohlo byť ľahšie? Prečo by sa nemohli tieto tréningové etapy skrátiť, zefektívniť? Prečo môžu získavať výhody len profesionálni kulturisti? Animal Cuts je formula na vyrysovanie svalov takej silnej účinnosti, že ho používajú aj profesionáli. Ak sa pripravuješ na súťaže alebo ak sa len chceš dostať do špičkovej formy, potrebuješ surovú silu Animal Cuts.

Nie je v tom nijaká chyba, Animal Cuts sa na trhu nedá s ničím porovnať. Tento produkt je vyhotovený k vyrysovaniu svalov špeciálne pre profesionálov, ktorí sa pripravujú na súťaže. To je oveľa viacej, ako tradičná termogénna formula na spaľovanie tuku. Je to na trhu jediný komplexný prostriedok na úplné vyrysovanie svalov. Pozri si akýkoľvek iný spaľovač tuku. Nájdeš v ňom základné termogénne účinné látky a ešte jeden - dva iných komponentov, v množstve signálnej hodnoty. Tento produkt je sám termogénny spaľovač tuku. Termogenéza podporuje proces látkovej výmeny, tým je spaľovanie kalórií oveľa účinnejšie.

Ale termogenéza sa nedostaví u každého rovnako. Možno, že si už predtým skúšal niečo podobné. Možno, že cez deň piješ veľa kávy a minerálnej vody. Ale organizmus si na to v priebehu nepretržitého užívania ľahko zvykne, a preto sa účinnosť zníži.

Pre veľa športovcov je termogénny účinok príliš účinný. Ak je tvojim problémom odbúranie usadeného tuku, alebo nízka schopnosť organizmu spotrebúvať kalórie, je možné, že si rezistentný na inzulín. To je stav, počas ktorého sa veľmi ťažko zbavuje usadeného telesného tuku. Zhoršené funkcie neurotransmiter taktiež sťažujú život, a tak ľahko môžeš začať hltať. Tvojim problémom možno nie je ani telesný tuk, ale uskladňovanie prebytočného množstva vody. Darmo je percento tvojho telesného tuku nízke, ak si zavodnený. Od vody medzi tkanivami síce vyzeráš plný ale ako mäkkýš. Prekryje tónované svalstvo. Podstatou je, že športovec, aby jeho svalstvo bolo členité a vyrysované, musí prekonať mimoriadne veľa prekážok. Ak si tak dosiahol málo úspechov s tradičnými spaľovačmi tuku, teraz už aspoň vieš, prečo to všetko bolo. Pravdepodobne si aplikoval taký spaľovač tuku, ktorý nezodpovedal tvojim požiadavkám.

Len Animal Cuts zodpovedá všetkým očakávaniam, ktoré sú kladené na spaľovače tuku. Animal Cuts je komplexný, univerzálny produkt. V každom paku nájdeme 30 aktívnych účinných látok. Počas 21 dní, každý deň, si aplikuješ do organizmu takmer 7500 mg čistej účinnej látky spaľujúcej tuky. Deväť špeciálnych účinných látok robí Animal Cuts tým, čím je:

 • termogénny komplex
 • lipotropný komplex
 • metabolický komplex
 • močopudný komplex
 • thyroidný komplex
 • posilňovač účinnosti inzulínu
 • regulátory nukleotidov
 • regulátory neurotransmiterov
 • a špeciálny TM komplex Animal Cuts

Animal Cuts je najsilnejší termogénny spaľovač tukov. Lipotropné účinné látky napomáhajú vylučovaniu mastných kyselín z pečene, ktoré spaľujeme na energiu.

Lipotropné účinné látky zabezpečujú odbúravanie tukov. Choline citrate, betaine hydrochloride, a inositol monophosphate, ktoré sa dajú v Animal Cuts nájsť, vytvárajú takú lipotropnú formulu, aká vyhovuje aj očakávaniam tých najnáročnejších športovcov.

Guarana, ktorú prirovnávajú ku kofeínu, z hľadiska metabolizmu, aby zvyšovala základné metabolické procesy organizmu, synergicky spolupracuje s termogénnym komplexom Animal Cuts. Carnitine (karnitín) je hodnotná účinná látka, ktorá napomáha preprave tukov do mitochondria buniek, kde sa spaľuje na energiu. Ak máš nedostatok karnitínu, tento proces sa nemôže uskutočniť. Preto je karnitín tak dôležitý.

Tradičné spaľovače tukov nechávajú zadržiavanie vody bez povšimnutia. Ak našim cieľom je aby sme sa zbavili prebytočne uskladňovanej vody medzi tkanivami, čo spôsobuje, že vypadáš ako mäkkýš a si malátny, v tom prípade Animal Cuts nemá páru. 500 mg účinnej látky, ako koreň púpavy (taraxacum) a uva ursi , sa preto nachádza popri termogénnych a lipotropných účinných látok v Animal Cuts, aby dokázali vytvoriť dokonale členené a vyrysované svalstvo. Najväčším problémom s močopudnými prostriedkami je, že z organizmu vyprázdňujú aj dôležité elektrolyty, ako napríklad draslík. Keď sa to stane, rozmer a výkonnosť svalov poklesne. Animal Cuts prostredníctvom obsahu draslíka udrží plnosť svalstva.

Animal Cuts

Športovci, ktorí držia diétu, berú na seba riziko spomalenia tyroidných funkcií. Znížený príjem kalórií, stres a tréning, to všetko spomaľuje vylučovanie tyroidných hormónov, ktoré zodpovedajú za procesy látkovej výmeny v organizme a za odbúravanie tukov. Tieto účinky prekonvertujú tyroidný hormón z T4 na T3. Biologická aktivita T3 je päťnásobkom T4, a má dôležitú úlohu pri udržiavaní procesov látkovej výmeny v organizme. Počas diéty sa proces spomalí, za čo je zodpovedný tyroid. Jedinečné zloženie Animal Cuts zvyšuje vypúšťanie tyroxínu (T4) a triiodothyronine (T3), čím napomôže kontinuite metabolizmu. Inzulín je anabolický hormón, ktorý má kritickú úlohu v znižovaní váhy. Rezistencia na inzulín spôsobuje vážne ťažkosti pri znižovaní váhy, zvýšená hladina inzulínu je pre organizmus signálom, že má začať s uskladňovaním tukov. Preto sa s touto otázkou musí zaoberať každý spaľovací výživový doplnok, aplikovaný počas prípravy na súťaž. Animal Cuts pomocou svojej prísady na zvýšenie účinnosti inzulínu, chránenej patentom zabezpečuje, aby organizmus efektívne a účinne zužitkoval inzulín. Stabilizáciou hladiny inzulínu a hladiny cukru v krvi sa môže telesná hmotnosť optimálne znížiť.

A nakoniec Animal Cuts obsahuje tri také zložky, ktoré optimalizujú schopnosť organizmu odbúravať tuky, rozširujú cievy a zlepšujú krvný obeh. Udržaniu hladiny energie a fungovaniu mozgu pomáhajú špeciálne nukleotidy a neurotransmitery. Jedinečný Animal Cuts Complex TM, ktorý obsahuje Citrilene, naringin, shoagol a gingerol, Animal Cuts úspešne znižuje chuť do jedla, chuť na cukor a uhľohydráty, množstvo žiadaného jedla, pričom maximalizuje odbúravanie uhľohydrátov. To všetko obsahuje Animal Cuts. Jedna škatuľa obsahuje 42 pakov, čo vystačí na 1 mesiac. To je všetko, čo je potrebné ku tvrdej, vyrysovanej, špičkovej kondičke.

 

Odporúčame:

 • K dosiahnutiu tónovaného svalstva
 • K zastaveniu zadržiavania vody
 • K vyrysovaniu

 

Dávkovanie: Užívajte v priebehu troch po sebe nasledujúcich týždňov dva balíčky denne. Jeden môžete ihneď po prebudení a druhý o 4 až 6 hodín neskôr.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAnimal Cuts 42 balíčkov

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu