Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Akciový Balík

Akciový Balík "Spaľovanie Tuku + Tyčinky"


Bežná cena: 78,81 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 66,99 €
  ks

Podobné produkty

Low Carb High Protein 25 x 50 g

Ak si zvolíte MIX CHUTÍ, v balení nájdete mix minimálne štyroch príchutí týchto skvelých bielkovinových tyčiniek.

Tyčinka s najnižším obsahom cukru a vysokým obsahom bielkovín vynikajúcej chuti.

Perfektná proteínová tyčinka s extrémne nízkym obsahom sacharidov a vysokým podielom bielkovín.

 

Jedna tyčinka obsahuje len neuveriteľný 1 g jednoduchých cukrov, ktoré spôsobujú rýchle zvýšenie hladiny cukru v krvi.

 

Klasické tyčinky obsahujú väčšinou až 40 g cukrov. Proteínová zmes je tvorená mliečnou bielkovinou, ktorá poskytuje dlhodobý rovnomerný prísun bielkovín + sójový izolát, ktorý má pozitívny vplyv na svalstvo počas diétnej fázy. Tyčinka spĺňa svojím zložením dokonca aj vysoké požiadavky na nutričné zloženie diétnej stravy.

Low Carb High Protein 100g je diétna tyčinka s najlepším pomerom bielkovín k cukrom a tukom na trhu!

 

Therm-X 120 kps

ThermX od MaxMuscle je revolučnou novinkou vo svete spaľovačov tuku, energizérov a jeho hlavnou úlohou je uľahčiť diétu a spaľovanie tuku. Tento unikátny produkt obsahuje 5 druhov špeciálnych zmesí pre podporu spaľovania tuku, znižuje chuť do jedla, zvyšuje fyzický výkon a zabraňuje zvýšenej strate tekutín.

Základná zmes obsahuje 3 zložky, ktoré majú za úlohu zvýšiť telesnú teplotu, v čo najkratšom čase. Energetická zmes obsahuje Guaranu, Cezmíniu paraguayjskú, ďalšie prírodné zmesi kofeínu, theobromín a methyl-xanthin pre rýchlu energiu a bdelosť. Zmes, ktorá pomáha udržovať tekutiny v organizme je patentovaná a skladá sa len z prírodných výťažkov.

 

Termogénna zmes obsahuje hlavne výťažok zázvoru, papriky a má za úlohu udržať vyššiu teplotu organizmu.

 

Vyššia teplota tela štartuje metabolizmus a pre udržanie teploty organizmus ako palivo používa kalórie. V tomto produkte sú obsiahnuté zložky kombinované spôsobom pre maximálne výsledky a nenájdete ich v žiadnom inom výrobku.

Dávkovanie: Dávkovať 3x denne 1 až 2 kapsule. Pre zistenie tolerancie na organizmus, najprv dávkujte 1 kapsulu 1 x denne prvé dva dni. Ak organizmus znáša produkt bez problémov ďalšiu dávku užívajte o 4 hodiny po prvej. Po teste tolerancie užívajte 1 až 3x denne po dve kapsule. Každú dávku zapite 2-3 dcl čistej vody.

 

Sleep 60 kps

Prípravok na podpory tvorbu melatonínu s aminokyselinou L-Triptofán a extraktom z bylín a ovocia.

1 dávka (2 kapsuly) obsahuje:

  • 350 mg čerešňa višňová (extrakt z plodov Prunus cerasus)
  • 350 mg Rimbaba obyčajná (extrakt z Tanacetum panthenium)
  • 300 mg L-tryptofán

Melatonín je prirodzený hormón regulujúci spánok, produkovaný epifýzou, ktorá sa nachádza v medzimozgu. Melatonín riadi ospalosť v noci. Jeho produkcii môže brániť prírodné alebo umelé osvetlenie, a aj stres. Drvivá väčšina dospelých potrebuje 6 až 9 hodín spánku. Príliš málo a príliš veľa spánku môže viesť k únave počas dňa. Bezlepkový produkt.

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly denne jednu hodinu pred spaním počas siedmich dní.

Zloženie: extrakt z plodov Prunus cerasus (Čerešňa višňová), extrakt z kvetov Tanacetum parthenium (Rimbaba obyčajná), L-tryptofán, kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, stearan horečnatý).

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.
Odporúčame

RecenzieAkciový Balík "Spaľovanie Tuku + Tyčinky"

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu