Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Total Recovery 750 g

Total Recovery 750 g

Victory Endurance


Bežná cena: 19,90 €
Ušetríte: 22%
Naša cena: 15,50 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

WEIDER VICTORY Endurance TOTAL Recovery 

WEIDER VICTORY Endurance TOTAL Recovery 750 g,  je regeneračný pitný režim počas a po cvičení. Tréningový sacharidovo elektrolytový športový nápoj s aminokyselinami a minerálmi.

TOTAL-Recovery je doplnok zvlášť navrhnutý pre všetkých športovcov potrebujúcich maximalizáciu využitia látok pre regeneráciu po intenzívnom tréningu. Každá z jeho častí bola vybraná a vedecky testovaná tak, aby bolo dosiahnuté maximálne využitie a tým zlepšený výkon v súťažiach alebo v ťažkých tréningoch.

Zloženie aktívnych regeneračných látok v nápoji:

Carbo-proteín Optimum Complex: perfektná kombinácia glukózy, izolátu srvátkovej bielkoviny a hydrolyzovaných srvátkových peptidov slúžiacich na maximalizáciu využiteľnosti svalmi, k okamžitému vstrebaniu do buniek v tele

Glutamin peptid a L-glutamín: sú esenciálne aminokyseliny pre regeneráciu svalového tkaniva. Tiež zlepšujú funkciu imunitného systému a znižujú "syndróm pretrénovania " (OTS).

Vetvené aminokyseliny (BCAA): Sú to aminokyseliny, ktoré musia byť používané ako súčasť v strave alebo pomocou vhodného doplnenia, nevyhnutné pre rast svalov, tiež potláčajú pocit únavy, alebo "centrálnej únavy" spôsobenej nerovnováhou medzi koncentráciou BCAA a tryptofánu.

Elektrolyty: Vo vytrvalostných športoch, obnovujú rovnováhu elektrolytov v bunkách- to je základom pre produkciu dobrej svalovej odozvy.

Vitamíny: Tie sú nevyhnutné pre dobrý metabolizmus všetkých zložiek, najmä antioxidanty v aby sa zabránilo oxidačném stresu vytvorenému dlhšou fyzickou námahou.

Dávkovanie: Rozmiešajte jednu dávku 50g v 500ml vody a užívajte do 30 min. po tréningu.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieTotal Recovery 750 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu