Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Stamimax Amino Energy 700 g

Stamimax Amino Energy 700 g

A ONE


Bežná cena: 18,00 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 16,20 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Stamimax Amino Energy

Energetický regeneračný nápoj STAMIMAX AMINO ENERGY je zložený z uhľohydrátov s unikátnymi vlastnosťami a komplexu rýchloabsorbovateľných hydrolyzovaných peptidov špeciálne vyvinutých pre potreby vrcholových športovcov.

Tento výnimoč-ný komplex karbohydrátov a peptidov je špičkový doplnok, ktorý je určený hlavne na regeneráciu po výkone, ale aj v priebehu výkonu. Regenerácia vďaka uhľohydrátom a aminokyselinám Je všeobecne známe, že po výkone je organizmus v katabolickom stave a objem glykogénu vo svaloch, glukózy v krvi a aminokyselín potrebných na regeneráciu je minimálny. Nikto jednoducho nie je schopný udržať potrebnú úroveň glykogénu, ani aminokyselín počas celého výkonu. Základom pre vrcholový výkon je čo najrýchlejšia maximálna regenerácia po záťaži, aby organizmus čo najskôr prekonal stres spôsobený záťažou a bol schopný podať plnohodnotný výkon v čo najkratšom čase. Je veľmi dôležité, aby boli obnovené zásoby krvnej glukózy, glykogénu vo svaloch a najnutnejších aminokyselín najneskôr 1/2 hodiny po záťaži.

STAMIMAX AMINO ENERGY je prípravok, ktorý vám pomôže v tejto situácii. Dokáže rýchlo a bezpečne doplniť zásoby energie vďaka výnimočným vlastnostiam špeciálnych vysokomolekulárnych enzymaticky modulovaných derivátov škrobu. Tieto majú schopnosť obnoviť a udržať hladinu glykogénu vo svaloch a glukózy v krvi vďaka extrémne nízkej osmolilite. Osmolilita je schopnosť roztoku prenikať z tráviaceho traktu do krvi a cez bunkové membrány do buniek.

 

10% roztok STAMIMAX AMINO ENERGY má osmolilitu 24, čo je 10 x menej ako bežne používané sacharidy ( maltodextrín, dextróza ) a preto má až o 70% vyššiu účinnosť oproti bežným sacharidom(1).

 

Tento efekt sa využíva ihneď po tréningu, keď je telo v katabolickom stave, má spotrebované zásoby glykogénu a je potrebné ho čo najrýchlejšie dostať do anabolického stavu. Krvná glukóza spolu s inzulínom totiž minimalizujú efekt pôsobenia stresového hormónu kortizolu, ktorý sa v tele vylučuje pri veľkej námahe a spôsobuje rozklad vlastných proteínov .Takže doplnením zásob energie vo forme svalového glykogénu a krvnej glukózy znížime efekt kortizolu a pripravíme telo na regeneráciu.

STAMIMAX AMINO ENERGY obsahuje aj aminokyseliny vo forme proteínového hydrolyzátu bohatého na bioaktívne peptidy.. Peptidy obsiahnuté v našom prípravku majú až o 80% vyššiu schopnosť zabudovať sa do organizmu ako bežne používané voľné formy aminokyselín a urýchliť tak proces regenerácie. Vďaka extrémne nízkej osmolilite roztoku a vlastnostiam bioaktívnych peptidov tak dochádza k transportu aminokyselín na to miesto v organizme, kde sú potrebné a tým k mimoriadne efektívnej regenerácii.

Udržte svoju výkonnosť vďaka rýchlej regenerácii. STAMIMAX AMINO ENERGY je nápoj, ktorý potrebujete pre regeneráciu a zvýšenie výkonu. V priebehu výkonu telo spotrebuje zásoby krvnej glukózy a glykogénu vo svaloch. Ak ich včas nedoplníme začne sa znižovať výkon, koncentrácia a začne sa odbúravanie telu vlastných aminokyselín. Výnimočnou vlastnosťou tohoto nápoja je extrémne nízka osmolilita, takže nespôsobuje pre organizmus takmer žiadnu záťaž.

 

Peptidy obsiahnuté v nápoji majú takisto schopnosť zabudovať sa okamžite na to miesto v organizme, kde sú potrebné s minimálnou dobou zotrvania v žalúdku a okamžitým efektom.

 

Pre tieto vlastnosti je tento nápoj najmodernejším regeneračno energetickým nápojom určeným na prekonanie extrémnej záťaže a na regeneráciu po výkone

 

Prečo používať STAMIMAX AMINO ENERGY?

Tento nápoj má všestranné využitie pre široký rozsah športov. Je vhodný pre vytrvalostné , silové aj rýchlostné športy. Vo vytrvalostných športoch sa perfektne hodí na zásobenie tela energiou počas výkonu, ale aj na regeneráciu po výkone. V silových a rýchlostných športoch sa využíva jeho schopnosť vtiahnuť výstavbové substráty priamo do svalov. STAMIMAX AMINO ENERGY je energeticko - regeneračný nápoj s výnimočnými vlastnosťami, určený hlavne pre vytrvalostné športové disciplíny, ale aj pre silovo-rýchlostné športy.

Novovyvinuté krátke peptidy, získané enzymatickou hydrolýzou srvátkového izolátu, obohatené o BCAA a glutamín, spolu so špeciálnym vysokomolekulárnym, enzymaticky modifikovaným derivátom škrobu, dokážu nielen zásobiť telo potrebnou energiou počas zaťaženia, ale aj pozitívne ovplyvniť post-katabolické stavy počas a po extrémnom výkone. Preparát je nízkoosmotický, čo v praxi znamená podstatne rýchlejšie vstrebanie a využitie oproti bežným sacharidovým (dextróza, maltodextrín) prípravkom.

S výrazne kratšou dobou zotrvania v žalúdku ako dextróza / glukóza a minimálnou záťažou tráviaceho traktu, patrí táto špeciálna zmes medzi najúčinnejšie energeticko-regeneračné formuly vôbec. Krátke peptidy s rýchlou resorbciou zabraňujú katabolickým stavom, spôsobeným odbúravaním telu vlastných proteínov a peptidov pri dlhotrvajúcej záťaži. K stabilizácii regeneračného procesu po extrémnej záťaži odporúčame kombinovať Stamimax Amino Energy s prípravkom Maxi Whey, alebo pri vyšších nárokoch s prípravkom Extrapep HD.

Dávkovanie: Jedna dávka: 75g / 500 ml vody.

Silovo rýchlostné športy: jednu dávku na čo najrýchlejšiu regeneráciu užiť priamo po tréningu. Športovci, ktorí trénujú dlhšie ako 1 hodinu, majú užiť druhú dávku počas tréningu, aby stabilizovali svoju tréningovú energiu.

Pre silové športy: bodybuilderov doporučujeme pridať práškový kreatín, ktorý sa vďaka špeciálnym sacharidom, obsiahnutým v tomto prípravku, zabuduje priamo do svalov.

Vytrvalostné športy: Ak trvá tréningové zaťaženie dlhšie ako 1 hodinu, je vhodné užiť dávku počas výkonu každú ďalšiu hodinu. Po ukončení výkonu užiť jednu dávku na okamžitú regeneráciu.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieStamimax Amino Energy 700 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  MFL 30. 9. 2013

  super sacharidy + amino pre vytrvalosť.

  Pre:+ vstrebavanie
  + celkom aj chuť
  + veľkosť dávky
  + dobrá regenerácia po výkone
  Proti:- keď zle rozmiešam urobia sa hrčky