Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Century Femme 100 ml
3 obrázky v galérii

Century Femme 100 ml

SPORTIQUE


Bežná cena: 10,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 9,81 €

Podobné produkty

Century Riding Cream Femme 100 ml

Krém vyvinutý špeciálne pre ženskú citlivú pokožku. Použiva sa na miesta vystavené treniu,zvýšenej teplote, vlhkosti, opakovanému podráždeniu. Aplikujte pred jazdou na napr. biku,motorke, kanoe...aj po nej.

Prečo CENTURY?

V Spojených Štátoch cyklistické kluby spravidla cez víkend jazdia 100 míľovú trasu, označovanú c slangu ako Century, teda sto. Samozrejme, že tí menej zdatní, nechcú zostať pozadu. Prejdú len okolo 66 míľ / 100 kilometrov a je z toho metrické Century.

Na ochranu miest silne namáhaných dlhodobým trením (odev, obuv, sedadlo bicykla a pod.) pri všetkých športových aktivitách je určený SPORTIQUE CENTURY RIDING CREAM. Obsiahnutá zmes prírodných účinných látok pomôže ukľudniť po podráždení, ale predovšetkým obmedzí riziko jeho vzniku na minimum.

Emulzia s vysokým obsahom Shea Butter, prírodných olejov a exkluzívnych silikónov vytvorí na pokožke jemný, klzký ochranný film. Minimálny obsah silikónov zaručí dokonalú kĺzavosť. Pre zvýšenie ochrany pokožky vystavenej treniu pod odevom alebo v obuvi sú použité vysoko účinné prírodné látky, bylinné výťažky (nechtík, myší chvost, arnika), prírodné antioxidanty (vitamín C a E) a ozonizovaný olivový olej s výrazným antimikrobiálnym, antifungicídnym a antivirálnym účinkom (olej z indickej byliny sederacha – Neem).

Ľahko vmasírujte malé množstvo krému a oblečte sa až po vstrebaní krému pokožkou. CENTURY RIDING CREAM je vhodný pre všetky druhy športových aktivít, predovšetkým pre cyklistov, jazdu na koni či motorke. Chráni namáhané miesta pri potápaní, pri jazde na kajaku, surfovaní. Krém ľahko vtrite i priamo pod špeciálny športový odev na exponovaných miestach, pod ponožky do športovej obuvi.
Nenarušuje prírodné a polypropylénové vlákna športových odevov a ani neoprénové odevy.
Po športovej aktivite použite SPORTIQUE BODY SOAP a BODY BALM.Odporúčame

RecenzieCentury Femme 100 ml

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu