Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Ulisses Surge 230 g

Ulisses Surge 230 g

BioTech USA


Bežná cena: 23,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 21,51 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Ulisses Surge 230 G

Predtréningový ochutený nápojový prášok s obsahom L-Citrulín Malátu, Beta Alanínu, AAKG a Kreatín monohydrátu.

Jedna dávka (11,5 g) obsahuje:

 • 6200 mg Nitric Pump Blend

- 3600 mg L-citrulín-malát
- 1600 mg beta-alanín
- 1000 mg L-arginín alfa-ketoglutarát

 • 2000 mg mikronizovaný kreatín monohydrát

- 1760 mg kreatín

 • 1500 mg Stimulant Blend

- 1000 mg taurín
- 250 mg L-tyrozín
- 250 mg kofeín

 • 164 mg betaín HCI
 • 71 mg cholín citrát
 • Vitamin complex

- 80 mg vitamín C
- 8 mg niacín
- 5.5 mg kyselina pantoténová
- 1.2 mg vitamín B6


ULISSES – FITNESS IKONA #1 NAŠEJ GENERÁCIE

Ulisses inšpiroval milióny ľudí k tomu, aby dosiahli svoje ciele. Počas 20 rokov aktívnej kulturistickej kariéry, Ulisses zvládol vypracovať si úžasne súmerné, ale za to masívne množstvo svalov. Práve preto ho veľa celebrít prosí, aby im pomohol dosiahnuť prefektnú formu. Nadišiel čas, aby ste sa aj vy stali súčasťou tohto poznania. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvoril Surge, predtréningový prípravok série Ulisses, ktorá kombinuje skúsenosť športovca v kulturistike a profesionálne zručnosti prémiovej značky, získané na poli výživových doplnkov.

ULISSES O VYTVORENÍ SURGE

"Každý tréning je možnosť ukázať, za čo stojíte. Opustite komfortnú zónu a ukážte to najlepšie! Tréningy, konštantná príprava a neustála práca často boli výzvou aj pre mňa, na úspech som potreboval som všetku svoju silu vôle. Našim cieľom bolo vytvoriť predtréningový prípravok, ktorý vám pomôže, aby ste sa do tréningu pustili s najvyšším odhodlaním a motiváciou, tak aby vám nikto a nič nezabránilo na ceste za dosiahnutím svojich cieľov!"
Ulisses Jr.

PODROBNEJŠIE O AKTÍVNYCH ZLOŽKÁCH V SURGE

14 aktívnych zložiek na podporu vašich extrémnych cieľov
Surge je komplexný prípravok založený na niekoľkých aktívnych zložkách.

Nitric Pump Blend, mikronizovaný kreatín, Stimulant Blend a vitamínový komplex. Ale tu zoznam nekončí, keďže cholín a betaín Hcl sú tiež dôležitou časťou zloženia.

Nitric Pump Blend obsahuje výnimočný L-citrulín-malát, AAKG a beta alanín, keďže tieto v predtréningovom prípravku nesmú chýbať!

Kreatín, ktorý tiež nájdeme v tomto produkte, nepotrebuje žiadne predstavovanie.
Názov Stimulant Blend sľubuje veľa a nebudete sklamaný. K 250 mg kofeínu, sa pridávajú aj aminokyseliny taurín a tyrozín.

Vitamin Complex je dôležitou súčasťou produktu, v ktorom vitamín C, niacín, kyselina pantoténová a vitamín B6 zohrávajú úlohu v pravidelných energeticky prospešných metabolických procesoch a môžu tak prispievať k redukcii únavy a vyčerpania. Obsah vitamínu C prispieva k ochrane buniek proti oxidačnému stresu a prispieva k normálnemu fungovaniu psychologických procesov.

Kto by mal užívať Surge?

 • kulturisti
 • športovci bojových športov
 • tí, ktorí majú radi práškové jedlá

Surge rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 230 g (20 dávok)

Príchuť: červený melón (watermelon)

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 1 dávku (11.5 g = 2 odmerky = 1 vrchovatá lyžica) prášku s 300 ml vody, použite šejker na prípravu. Užívajte 1 dávku denne, 15 minút pred tréningom.

Zloženie: Nitric Pump Blend [L-citrulín malát 31% (L-citrulín, kyselina jablčná), beta alanín 14%, L-arginín alfa-ketoglutarát 9%], mikronizovaný kretín monohydrát 17%, Stimulant Blend (taurín, kofeín 2,2%, L-Tyrozín), arómy, kyselina (kyselina citrónová), betaín hydrochlorid 1,4%, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), Vitamin Complex (kyselina L-askorbová, kyselina nikotínová, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid), sladidlo (sukralóza), cholín citrát 0,6%, farbivo (Allura červená AC)*.
*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieUlisses Surge 230 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu