Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Pre Workout For Her 120 g

Pre Workout For Her 120 g

BioTech USA


Bežná cena: 13,90 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 11,82 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Pre Workout For Her 120 g

1 dávka (4 g) obsahuje:
- Pre-workout complex:

 • 1,010 mg beta-alanín
 • 690 mg L-karnitín ( L-karnitine L-tartrát)
 • 505 mg L-citrulín malát
 • 1,010 mg L-arginín HCl

- Vitamínový komplex:

 • 4 mg niacín
 • 80 mg vitamín C
 • koenzým Q10
 • 1.2 mg vitamín B6
 • 43 mg kofeín (z extraktu zo zeleného čaju a zelenej kávy)
 • 12 mg polyfenol (extrakt zo zeleného čaju)
 • 11 mg kyselina chlorogenová (extrakt zo zeléného kávového zrna)

Línia BioTechUSA For Her vznikla preto, aby ponúkla kompletné riešenie na tvarovanie postavy pre ženy. Pri vývoji produktov sme dbali na to, aby sme vytvorili produkty bez cukru, bez laktózy*, bez konzervačných látok a bez GMO. Aktívne zložky našich výrobkov prémiovej kvality vám pomôžu, aby ste sa vydali na novú cestu. Cestu ktorá vás zavedie k najväčšiemu pokladu ženy – sebavedomiu.

*V prípade práškových doplnkov tvrdenie platí pre nápoj pripravený s vodou.

CHCETE TRÉNING S DÁVKOU ENERGIE?

Chcete sa znova dostať do formy? Bolo by pekné zbaviť sa nejakej záťaže? Chcete tvarovanú a štíhlu postavu? Chcete spraviť niečo viac pre vaše zdravie? Teraz vás nič nezastaví v snahe dosiahnuť vaše ciele bez nadbytočných kalórií.

Predtréningový doplnok taktiež obsahuje vitamíny a L-Karnitín.

Najpopulárnejšia aktívna látka, podporujúca diétu je L-karnitín, aminokyselina produkovaná v organizme. Karnitín je súčasťou transportného systému mastných kyselín, preto energia uložená v tukoch môže byť použitá jeho pomocou, je teda potrebný pre premenu tukov na energiu.

Niacín, vitamín B6 a vitamín C prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, a prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Každá dávka obsahuje 2,4 kcal.

Balenie: 120 g (30 dávok)

Príchuť: Cosmopolitan - koktejl, Mojito - koktejl

Dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (4 g =1 zarovnaná odmerka = 1 kopcovitá čajová lyžička) s 200 ml vody. Užívajte jednu dávku denne, 15 minút pred tréningom. Pre najlepšiu rozpustnosť použite na rozmiešanie šejker.

Zloženie:
Príchuť Cosmopolitan: Pre Workout Complex (88%) [Beta alanín (25%), L-karnitín L-tartrát (25%), L-citrulín (13%), kyselina jablčná, L-arginín hydrochlorid (13%)], arómy, Green Complex [Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt zo zelenej kávy (Coffea arabica L.)], Vitamin Complex (kyselina L-askorbová, kyselina nikotínová,
pyridoxínhydrochlorid), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), koenzým Q10, farbivo (Allura červená AC**). 
**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Príchuť Mojito: Pre Workout Complex (88%) [Beta-alanín (25%), L-karnitín L-tartrát (25%), L-citrulín (13%), kyselina jablčná, L-arginín hydrochlorid (13%)], arómy, Green Complex [Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt zo zelenej kávy (Coffea arabica L.)], Vitamin Complex (kyselina L-askorbová, kyselina nikotínová, pyridoxínhydrochlorid), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), koenzým Q10, farbivá (indigotín, tartrazín**). 
**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenziePre Workout For Her 120 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu