Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Hialumax Duo 30 kps

Hialumax Duo 30 kps

Olimp


Bežná cena: 9,80 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 8,35 €
  ks

Podobné produkty

Hialumax Duo

Kyselina hyaluronová čistý vysokomolekulárny polysacharid, ktorý sa prirodzene nachádza v tkanivách. Má vysoko hydratačné účinky a schopnosť viazať veľké množstvo vody, koži dodáva objem a pružnosť.
V tkanivách pôsobí ako medzibunková hmota, vytvára priestor na transport látok, potrebných pre prirodzenú regeneráciu buniek.Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Je schopný zneškodniť voľné radikály vznikajúce pôsobením vonkajších alebo vnútorných vplyvov na tkanivo. Množstvo kyseliny hyaluronovej v koži človeka však vekom klesá, čo má za následok zníženú hydratáciu a zároveň aj tvorbu vrások.

Dávkovanie: 1 dávka = 1 kapsula. Užívajte 1 až 2x denne. V prípade že ste liečený konzultujte užívanie s lekárom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieHialumax Duo 30 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu