Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Rush V4, 360 g

Rush V4, 360 g

Stacker 2


Bežná cena: 36,00 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 30,60 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Stacker2 Rush Accelerated

RUSH V4 je zďaleka najúčinnejším „hard-core“ doplnkom, ktorý kedy budete musieť užívať. RUSH V4je naozaj taký účinný, že by pravdepodobne mal byť zakázaný!

 • Ste zanietený vzpierač, powerlifter alebo kulturista, ktorý chce prekonať vlastné hranice?
 • Chcete zažiť neuveriteľný príval adrenalínu?
 • Chcete trénovať ešte intenzívnejšie a tvrdšie než kedykoľvek predtým?
 • Chcete dosiahnuť svalovú pumpu len za pár sekúnd?

 Rush v4

Potom je RUSH V4 práve pre vás!

- Ultra koncentrovaná výživa pre športovcov ďalšej generácie
- Využite osoh z trikrát vyšších hladín adrenalínu ako obvykle
- Dodáva extrémnu energiu a koncentráciu
- Bezkonkurenčný nárast svalovej hmoty

 

Nová výkonnostná úroveň

Na trhu existujú stovky skvelých produktov, ktoré vám pomôžu zlepšiť svoj výkon a vyzerať svalnatejšie, ale väčšina z nich je určená pre top atlétov, ktorí môžu užívať len obmedzené množstvo látok kvôli antidopingovým predpisom. Najnovší produkt spoločnosti STACKER 2 – Rush V4– však volí úplne odlišný prístup.

Je určený pre vás, nie pre profesionálnych atlétov! Rush V4 je vyvinutý špeciálne pre amatérskych kulturistov, ktorí sa jednoducho chcú vypracovať a nabrať svaly, ako sa len dá. A pokiaľ možno, tak rýchlo, ako sa len dá. Niekedy musíte ísť o krok ďalej v otázke vašej výživy, tréningu a doplnkov, aby ste získali ozajstnú svalovú hmotu a silu. A rýchle výsledky!

 

Príval adrenalínu

Určite ste počuli o ľuďoch v extrémnych situáciách, ktorým sa podarilo nájsť fyzickú silu, o ktorej by si inak mysleli, že je nemožná. Táto sila pochádza z prísunu adrenalínu. Adrenalín sa neuvoľňuje do vášho systému len tak... vaše telo buď potrebuje cítiť bezprostredné nebezpečenstvo, alebo jeho produkciu musia spustiť tie správne látky. RUSH V4 je tým spúšťačom!

Adrenalín vám dáva energiu, ktorá je oveľa účinnejšia ako niekoľko šálok silnej kávy! Jej príval je oveľa intenzívnejší a pochádza z hĺbky vášho tela. Pocítite ju v každom svale vášho tela. Ak si dáte deväť gramov doplnku RUSH V4 pred cvičením, zažijete vyššie hladiny adrenalínu než obvykle. A to neprejde bez povšimnutia!

 

Väčší! Rýchlejšie!

Počas tréningu občas určite narazíte na hranicu, kedy musíte skončiť kvôli metabolickej únave svalov. Užívaním doplnku RUSH V4 sa vám podarí tieto hranice preraziť. A to vďaka účinku adrenalínu… pre ťažšie váhy a dlhšie sety. Vaše svaly budú schopné oveľa intenzívnejšieho tréningu a dostanú ten správny stimul, aby rástli. Väčší! Rýchlejšie!

 

Budujte svalovú hmotu rýchlo

Rush V4 vám dáva oveľa viac ako len viac energie počas tréningu. Kreatín a arginín vám prinášajú krásne napumpované svaly, takže v zrkadle uvidíte, že v posilňovni do toho dávate maximum. Na každom tréningu zdvihnete vyššiu váhu, čím nadobudnete ešte viac sily, pričom svaly budete budovať rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Okamžité výsledky, ktoré bude vidieť každý… o tom to celé je!

 

Varovanie pre profesionálnych atlétov

RUSH V4 zdvíha hladinu adrenalínu, čím zvyšuje váš výkon, a preto bol zaradený na zoznam nedovolených látok agentúrou World Anti Doping Agency (WADA). To však neznamená, že ide o nelegálnu látku. Znamená to len, že doplnok RUSH V4 nemôžu užívať atléti, ktorí sa podrobujú dopingovým testom.

 

Dávkovanie: Užite jednu dávku doplnku RUSH 30 minút pred tréningom. Rozpusťte 6 gramov prášku v 150 ml vody. Nikdy neberte viac ako dva dávkovače za osem hodín!

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieRush V4, 360 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu