Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Raw Intensity 2, 250 g

Raw Intensity 2, 250 g

All-Stars


Bežná cena: 36,99 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 33,16 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

RAW INTENSITY 2

Ultra koncentrovaný predtréningový stimulant pre neobyčajnú tréningovú energiu bez obsahu kreatínu ! Obsahuje mix obľúbených a často užívaných látok predovšetkým pre silových športovcov a kulturistov. Beta-alanín, taurín, L-tyrozín a kofeín taktiež extrakty z rastlín schizandry a rhodioly sú určené predovšetkým pre intenzívne trénujúcich športovcov a ideálne práve pred intenzívnym tréningom.

Výrobca ALL STARS vedome do produktu nepridal látku kreatín a tým sa RAW INTENSITY odlišuje od iných predtréningových boosterov ! Vďaka skutočnosti, že RAW INTENSITY neobsahuje kreatín a obsah sacharidov je menší ako 5g v porcii (mnoho iných predtréningových boosterov obsahuje niečo medzi 30–40g), môžu z tohto produktu profitovať športovci, ktorý chcú budovať svalovú hmotu bez zbytočného naberania tuku (v dietách, atď.).

RAW INTENSITY je ďalej obohatené o dostatočné množstvo vitamínov. Zastúpený vitamín B6 prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpaniu, má vplyv na látkovú výmenu a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Vitamín C je dôležitá antioxidačná látka, ktorá je súčasťou množstva rôznych procesov – je súčasťou deja látkovej výmeny, má význam pri premene niektorých aminokyselín. Kyselina pantoténová (vitamín B5) má vplyv na nervový systém, ktorý je takisto dôležitým faktorom pri podávaní vysokých výkonov.

Dávkovanie:  1odmerka t.j 1 porcia-10g- zmiešať s 250ml vody. Užívajte 15–30min pred tréningom, používať len v tréningové dni! Neprekračujte odporučenú dennú dávku, čo je 1 porcia (10g). Nekombinujte s inými energetickými nápojmi!

 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieRaw Intensity 2, 250 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu