Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Pure Force 300 g

Pure Force 300 g

F2 Full Force


Bežná cena: 15,00 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 12,75 €

Podobné produkty

Príslušenstvo

PURE FORCE

Nie viac, než koľko potrebuješ. Ale ani nie menej. Toto je PURE FORCE, čistá predtréningová formula, s obsahom osvedčených obľúbených účinných látok, ktoré boli pre podporu obzvlášť intenzívnych tréningov vyberané a dávkované s veľkou dôslednosťou.

PURE FORCE KOMPLEX obsahuje nenahraditeľné aminokyseliny Beta-Alanín, L-Arginín Alfa-Ketoglutarát, L-Citrullín DL-Malát, ako aj L-Tyrozín a Taurín, a tiež Acetyl-L-Karnitín-Hydrochlorid.

PURE FORCE zabezpečuje okrem kofeínu aj vitamíny a minerálne látky, prispievajúce k množstvu užitočných fyziologických účinkov*: horčík, niacín, a vitamín B12, prispievajú k tlmeniu únavy a pocitu vyčerpanosti, k normálnej tvorbe energie výmenou látok, k správnej činnosti imunitného a nervového systému. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov, a tiež k normálnej syntéze bielkovín.

Niacín prispieva k udržiavaniu normálneho stavu slizníc a pokožky. Vitamín B12 prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek. Vitamín D prispieva k normálnej činnosti svalov. Horčík a vitamín D prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu kostí, a zohrávajú úlohu pri delení buniek. Vitamín B12 a vitamín D, prispievajú k správnej činnosti imunitného systému.

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie: Rozmiešaj jednu odmerku (10 g) s 300 ml vody. Užívajte na lačno 30-45 minút pred tréningom. 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenziePure Force 300 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu