Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Nitrox Therapy 340 g

Nitrox Therapy 340 g

BioTech USA


Bežná cena: 17,80 €
Ušetríte: 20%
Naša cena: 14,24 €
Vyberte príchuť
  ks

Dalšie varianty

Podobné produkty

Príslušenstvo

Noví Nitrox Therapy

PRIPRAV SA NA EXPLÓZIU!
NitroX Therapy je predtréningový práškový nápoj, ktorý funguje podobne, ako tlačítko „nitro v pretekárskych automobiloch: stlač a okamžite si zapnutý pre tréning a nemôžeš sa dočkať kedy zaútočíš na činky.

 

Energia a motivácia budú tvojimi vernými spoločníkmi pri každom pohybe.

 

Nabi sa energiou a upokoj sa: NitroX Therapy podobne ako aj ostatné produkty BioTech USA je stopercentne bezpečný, obsahuje vyskúšané a starostlivo vyberané zložky. NitroX Therapy obsahuje overené množstvo komplexu aktivátorov oxidu dusnatého a tiež kreatín, ako aktivátor energie. Jeho účinok je posilnený s CarboRADE, ktorý dodáva komplexnú energiu pre predĺženie napumpovania svalov, vytrvalosť a sústredenie, aj pre ten najintenzívnejší tréning.

A ešte jedna vec, v ktorej NitroX Therapy porazí všetky, je jeho prekvapivo vynikajúca a osviežujúca chuť. Je to zďaleka najchutnejší predtréningový prípravok na trhu.

 

Prečo je formula NOx NRG PUMP taká jedinečná?

Aktivátory oxidu dusnatého a stimulanty ťa natankujú s takou energiou, ktorá prevyšuje všetky očakávania aj počas najintenzívnejšieho tréningu. Pocítiš napumpovanie v každej bunke svalového tkaniva, ktoré sú pripravené na náročný tréning pre reálny rast. NitroX Therapy znižuje tvorbu kyseliny mliečnej, a pomáha oddialiť pocit únavy počas tréningu.

CREA-TONATOR
Trénuj s najvyššou účinnosťou! Zvýš svoj výkon so špičkovou zmesou vysokokvalitných kreatínov, ktoré slúžia ako najčistejší zdroj vytrvalosti a sily.

ATP POWER
Nechaj silu tam, kde patrí: NitroX Therapy obsahuje Na-R-ALA (kyselina R-alfa-lipoová) ktorá pomáha dopraviť kreatín a stimulanty oxidu dusnatého do krvného obehu. Kofeín zosilňuje kontrakcie svalov a urýchľuje použitie „pohonnej hmoty“ uloženej vo svaloch. Okrem toho, antioxidanty pomáhajú znížiť produkciu voľných radikálov.

CARBORADE
Zabudni na aspartám a objav Carborade, perfektnú zmes sacharidov a xylitolu.

Tip pre športovcov
Užívaj s NitroX Therapy taký prvotriedny proteín ako napríklad Nitro Pure Whey Gold a naplň svoje svaly s hodnotnými aminokyselinami. Užívaj aj Creatine pH-X, aby si ešte viac zvýšil svoju kondíciu a energiu!

Dávkovanie: Zmiešajte 17g prášku (jedna kopcovitá odmerka) s 250ml studeného nápoja. Užívajte 1 nápoj 30 minút pred tréningom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieNitrox Therapy 340 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
3 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  igi 23. 10. 2015

  ok

  Pre:+ spokojnosť, po 10 minutách mravčenie po celom tele a potom super trening
 • Face
  zákaznik 17. 10. 2014

  Mal som len jednu skušobnu dávku. Neskutočne ma to nebudilo. Bol kvalitný tréning. Ale myslím si že ako všetky produkty podobného druhu časom prestanú zaberať.

  Pre:+ chuť ok
  Proti:- nebyť tam tých ečiek a zbytočných farbýv a prímesy je to ok
 • Face
  michal 22. 12. 2013

  90% :-)

  Pre:+ -Super chut (brusnica) ale mal som uz aj ine prichute
  + -Dobra cena
  + -Napumpovanie tak 80% oproti tomu co som mal najlepsie
  + -Vyborny efekt nakopnutia a "focusu"
Zobraziť viac3 recenzie