Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
Krea-Force 500 g

Krea-Force 500 g

F2 Full Force


Bežná cena: 15,00 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 13,50 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

F2 Force Krea Force 500 g

MULTI-KREATÍNOVÝ MATRIX S TAURÍNOM

Príjem viacerých druhov kreatínu naraz, môže byť pre nás užitočným. KREA-FORCE je komplex 4 druhov keratínov s extra zložkami. Multi-kreatínový matrix zabezpečuje kreatín monohydrát, ktorý je najviac skúmaným druhom kreatínu, ph-korigovaný™, pufrovaný Kre-Alkalyn®, kreatín cytrát a kreatín pyruvát.

Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-vých denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania a s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning.٭ KREA-FORCE toto množstvo zabezpečuje. Naša formula ďalej obsahuje taurín, a dôležité medziprodukty metabolizmu, alfa-ketoglutarát a kyselinu jablčnú

* Vedecky dokázané a povolené tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Dávkovanie: Konzumujte jednu dávku pred raňajkami alebo po tréningu. Rozmixujte 1 dávku (5 g) s 300 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave. 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieKrea-Force 500 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu