Vernostné zľavy extra 3-7%

Tel. objednávky

048 / 417 60 13, Pondelok-Piatok 9:00-18:00

Prečo my?

Visa Master Secure

paypal.png
King Creatine 120 kps

King Creatine 120 kps

Scitec Nutrition


Bežná cena: 21,00 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 17,85 €
  ks

Podobné produkty

King Creatine

Kreatín hydrochlorid patrí medzi najlepšiu známu formu kreatínu, ktorý je ultra bio koncentrovaným kreatínom! Pri každej kreatínovej forme je najdôležitejšou otázkou jeho rozpustnosť a využiteľnosť! Ak účinné látky nie sú dostatočne rozpustené, nedostávajú sa do krvného obehu. Kreatín hydrochlorid sa rozpúšťa 59 násobne lepšie, než kreatín monohydrát (cca. 89 gramov v porovnaní s 1,5 gr. na 100 ml tekutiny)!

 

Rôzne výskumy potvrdili výrazne vyššiu hladinu kreatínu v krvi v prípade kreatín hydrochloridu. Jeho biologická využiteľnosť bola o 60% lepšia, než využiteľnosť klasického kreatín monohydrátu.

 

Kreatín v podstate nespôsobuje viazanie vody. K jej viazaniu dochádza vtedy, keď organizmus bojuje s využiteľnosťou prebytočného, nevyužitého kreatín monohydrátu.

Lepšia biologická využiteľnosť kreatín hydrochloridu znamená vylúčenie negatívnych vedľajších účinkov pri produkte KING CREATINE ako sú (hnačky, viazanie vody a žalúdočné kŕče),ktoré sú časté pri užívaní kreatín monohydrátu! K tomu, aby sme kreatín dostali do krvného obehu a do „brán“ buniek, sú dôležité dva kroky, ale pre maximálny účinok sa musí dostať priamo do buniek. Práve preto sme produkt doplnili o kysleinu alfa-lipoovu, ktorá napodobňuje inzulín a zvyšuje jeho účinky.Esenciálna aminokysleina Lyzín zase zvyšuje celkový anabolický účinok produktu!

Dávkovanie: Počas nabíjacej fázy (prvých 5 dní) užívajte dennú dávku stanovenú na základe telesnej hmotnosti. Na každých 15 kg telesnej hmotnosti užívajte 4 kps. Napríklad pri telesnej hmotnosti 90 kg je potrebné užiť 24 kps denne. Vypočítané denné množstvo rozdeľte na rovnomerné porcie a užívajte pred jedlom počas celého dńa. V prípade vynechania nabíjacej fázy užívajte denne 1 dávku (4 kps) po tréningu alebo v netréningovývh dňoch pred jedlom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieKing Creatine 120 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  miracle 19. 10. 2013

  Odporucam, urcite jeden z najlepsich kreatinov ake som mal.

  Pre:+ Ucinny a prakticky v kapsuliach
  + Bez nabijacej fazy
  +