Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
100% Creatine 100 g

100% Creatine 100 g

Scitec Nutrition


Bežná cena: 6,00 €
Ušetríte: 5%
Naša cena: 5,70 €
  ks

Podobné produkty

100% Creatine 100 g

100% čistý kreatín-monohydrát

Kreatín monohydrát odštartoval revolúciu v športovej výžive na začiatku 90. rokov, pretože bol objavený ako prvý prírodný prostriedok s podobnými účinkami ako steroidy. Fosfokreatínové zásoby vo svaloch sú potrebné pre dodávanie fosfátových skupín, energetickévaluty (ATP) sa takto dokážu lepšie regenerovať a zabezpečiť tak energiu potrebnú pre svalové kontrakcie.

Molekuly kreatínu sú zásobárňami energie. Zväčšujú objem buniek a podporujú proteínovú syntézu. Kreatín monohydrát zvyšuje vo svaloch celkový obsah kreatínu, ktorý sa skladá z voľných kreatínov a fosfokreatínov.
Táto obsahová zmena zapríčiňuje značné zvýšenie svalovej hmoty, sily, ako aj výkonnosti. Kreatín môže mať nielen športové, ale aj zdravotné využitie. V kontaktných športoch, ako je box, kick box a karate znižuje následky mozgových poranení.

Dávkovanie: Jedna dávka = 1 čajová lyžička = 5g , Jednu dávku rozmiešať v 2 dcl vody alebo džúsu. Užívať prvý týždeň v nabíjacej fáze 4 x denne. Potom do vybratia balenia 2 x denne.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

Recenzie100% Creatine 100 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Štefan Obšut 15. 11. 2014

  Spokojný

  Pre:+ Velmi dobrý produkt, jedna z mála stránka kde už kupiť dobrí kreatin, len sa nepohoršite, budem od vás objednávať nadalej;-)