Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Creatine Xplode Powder 500 g

Creatine Xplode Powder 500 g

Olimp


Bežná cena: 29,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 26,91 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Creatine Xplode Powder

 • Kombinácia 6 vyspelých foriem kreatínu!
 • Vo 3 mimoriadne chutných príchutiach!
 • Žiadny lacný monohydrát alebo sacharidy!
 • 100 anabolických porcií v jednom balení!

 

Creatine Xplode Powder

Skvelá kombinácia najmodernejších foriem kreatínu, ktorá sa vyznačuje najvyššou anabolickou činnosťou a štruktúrou energetických zmien. Kreatín Xplode obsahuje v jedinom unikátnom produkte 6 najpopulárnejších a najefektívnejších foriem kreatínu v súčasnosti používajúce sa vo svete pokročilých športových doplnkov.

Zložky tohto osobitného výrobku sú primerane vyvážené tak, aby uvoľňovanie voľných molekúl kreatínu bolo najvyššie ihneď po konzumácii kreatínu Xplode, veľmi rýchlo naplní dopyt po tejto zlúčenine v podmienkach najväčšej expozície katabolizmu - po prebudení a ihneď po tréningu.

Tento produkt obsahuje formy kreatínu ako: malát, etyl ester, alfa-ketoglutarát, pyruvát, citrát, a skutočný klenot v podobe vynikajúceho kreatín chelát horčíka (creatin Magna Power). Použitie týchto vysoko kvalitných foriem kreatínu zabezpečuje uvoľňovanie voľných kreatínových molekúl, ale tiež zaisťuje minimálne straty látky (na neaktívne kreatín), za nepriaznivých podmienok zažívacieho traktu. Je tiež dôležité, že po vydaní svojich voľných molekúl, energetických metabolitov kreatínu (pyruvát, malát alebo alfa-ketoglutarát) sa stávajú súčasťou látok podieľajúcich sa na zmenách energie (vrátane Krebsovho cyklu), ktorý priamo prispieva k poklesu subjektívneho pocitu únavy bežne sa vyskytujúceho u športovcov.

Obohatenie kreatínu Xplode o taurín, ktorý je veľmi efektívny pri ovplyvňovaní synergického zvýšenia výkonu. Prispieva k zlepšeniu športového výkonu a skracuje dobu potrebnú pre po tréningovú regeneráciu. Všetky tieto skutočnosti stavia produkt od Olimpu na čelo tabuľky, v porovnaní s tradičnými, jedno zložkovým-kreatínovímy doplnkami.

 

Kto by mal užívať tento výrobok?

Creatin XPLODE ™ je odporúčaný pre každého, kto športuje, bez ohľadu na jeho súčasnú úroveň. Tento inovatívny doplnok prispeje k výraznému zlepšeniu odbornej prípravy, výkonu a viditeľné skrátenie doby regenerácie. Použitie kreatínu XPLODE ™ je prospešné pre každého aktívneho jedinca. Zmes 6 druhov kreatínu použitých v tomto výrobku vám dodá silu pre celý aktívny deň.

Dávkovanie: 2 dávky denne - pred raňajkami a po tréningu. 1 dávka (5 g prášku do 125 ml vody). Môže dôjsť k zvýšeniu hmotnosti. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieCreatine Xplode Powder 500 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu