Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Crea ELITE 120 kps

Crea ELITE 120 kps

BioTech USA


Bežná cena: 26,66 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 23,99 €
  ks

Podobné produkty

Crea ELITE 120 kps

Megadávky kreatín komplexu s vylepšeným metabolickým levelom v kapsuliach. Prémiový produkt najnovšej generácie s 13 účinnými látkami.

 

1 dávka obsahuje:

 • 3500 mg kreatín komplex (1000 mg mikronizovaného kreatínu, 1000 mg pufrovaného kreatínu, 1000 mg kreatínu citrátu, 500 mg kreatín pyruvát) 
 • 301,5 mg ATP energie (150 mg ribóza, 150 mg AMP, 1,5 mg vitamínu B6)
 • 360 mg EnergyRecycling (10 mg niacínu, 150 mg citran-malát vápenatý (z toho 29 mg vápnika), 150 mg alfa-ketoglutarát vápenatý, 50 mg fumarát železnatý, 17 mg železa) 
 • 500 mg BloodStream (500 mg L-arginínu, 2,5 mcg vitamínu B12)
 • Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmiintenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu.
 • Vitamín B12, vitamín B6, niacín a železo prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Vitamín B12, vitamín B6 a železo prispievajú k správnej tvorbe červených krviniek.

 

TRÉNUJ AKO ELITA!

Výhovorky sú iba pre slabých. Ty si ale silný, sám nad sebou deň čo deň víťazíš v posilňovni. Po každej výhre môžeš byť silnejší, lebo máš verného spojenca v tomto boji, Crea Elite. Pomôže ti v sebe nájsť silu a výdrž zakaždým, keď ich potrebuješ, nedovolí ti, aby si sa vzdal, stane sa tvojou oporou a spoločníkom pri tréningu. Výnimočný produkt pre výnimočný výkon.
Crea Elite obsahuje zlúčeniny, ako je komplex 4- zložkového kreatínu, ktorý prostredníctvom biochemických reakcií a fyziologických procesov zvyšuje fyzickú výkonnosť a energiu. Vďaka obsahu vitamínu B12 zabezpečí svalom dostatočnú zásobu krvi a prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.


Dávkovanie: Užívajte 5 kapsúl pred jedlom alebo tréningom.


Zloženie: mikronizovaný kreatín, Buffered Creatine™, kreatín citrát, želatínová kapsula [želatína, purifikovaná voda, farbivo (oxid titaničitý)], kreatín pyruvát, L-arginín, adenozínmonofosfát, ribóza, citranmalát vápenatý, alfa-ketoglutarát vápenatý, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), fumaran železnatý, niacín (nikotínamid), pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieCrea ELITE 120 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu