Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Maximum Krea-Genic 240 kps

Maximum Krea-Genic 240 kps

Weider


Bežná cena: 59,00 €
Ušetríte: 11%
Naša cena: 52,50 €

Dalšie varianty

Podobné produkty

Krea-Genic

Nová generácia kreatínu !
Najnovšia patentovaná technológia zaručuje 100%-nú čistotu bez akýchkoľvek neúčinných súčastí. Tzv. DOUBLE BUFFERED CREATINE je je zatiaľ najvyššia a najstabilnejšia forma kreatínu na trhu.

KREA-GENIC – Nová generácia kreatínu! Pred desiatimi rokmi tu bol klasický kreatin monohydrate, včera tu bol Kre Alkalyn a dnes je tu KREA-GENIC. KREA-GENIC s dvojitou ochranou počas vstrebávania, ktorá zabezpečuje 100% a rýchlu absorpciu kreatínu do svalového vlákna následkom čoho môžu byť vaše tréningy tvrdšie a intenzívnejšie ako kedykoľvek pred tým. Vaše svalové prírastky s KREA-GENIC, budú vyzerať väčšie s množstvom žíl a to úplne bez nadbytočných tukových zásob a prebytkov vody.

Dávkovanie: 4 kps na deň, najlepšie 2 kps 30 minút pred tréningom a 2 kps ihneď po tréningu. po 6 týždňoch odporúčame prestávku 2 až 4 týždne.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieMaximum Krea-Genic 240 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu