Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Kre-Alkalyn Mega Caps 2500 120 kps

Kre-Alkalyn Mega Caps 2500 120 kps

Olimp


Bežná cena: 26,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 24,21 €
  ks

Podobné produkty

Kre-Alkalyn Mega Caps 2500

Kreatín patrí medzi prvé látky s vedecky potvrdenými účinkami, ako rozvoj sily, hmoty, zväčšenie energetických zásob, zlepšenie reakčnej doby u športovcov i bežnej populácie. Patentovaný Kre-Alkalyn s certifikátom autenticity v MEGA-kapsuliach! 1250mg Kre-Alkalyn-u v jednej kapsuli! Vysoká biologická dostupnosť.

Podpora rýchlych energetických zásob. Kreatín s korektným PH je svetovým patentom (U.S. PATENT # 6,399,661) pre čistú formu kreatínu, ktorá sa nemení v žalúdku na neúčinný kreatinín, nezhromažďuje subkutánnu vodu (podkožná), jeho vstrebateľnosť je až 95% - ná, oproti klasickému monohydrátu (20-25%).

Dávkovanie: 1 až 4 kapsule denne. Tréningové dni: 1-2 kapsule ráno na lačný žalúdok a 1-2 kapsule pred tréningom. Netréningové dni: 1-2 kapsule ráno na lačný žalúdok. Zapiť najlepšie čistou vodou (200-300 ml), prípadne džúsom, nie mliekom.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieKre-Alkalyn Mega Caps 2500 120 kps

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
1 hodnotenie
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Jozef bic 21. 7. 2014

  Počas používania som zlepšil výkon, silu. To je najlepšia skúsenosť

  Pre:+ nezaťažuje žaludok ako monohydrat
  + pociťujem z neho dobru energeticku zasobu
  + splnil očakavania, zlepšujem sa