Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Peptide Aminos 200 kps

Peptide Aminos 200 kps

Scitec Nutrition


Bežná cena: 19,00 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 16,15 €
  ks

Podobné produkty

Peptide Aminos 200 kps

Aminokyselinové kapsuly s obsahom hydrolizovanej mliečnej bielkoviny.

 • Aminokyselinové peptidy s najrýchlejším účinkom!
 • Jedinečné amino-peptidy z mliečneho hydrolyzátu (predtrávená bielkovina)!
 • Aminokyseliny s najrýchlejšou vstrebateľnosťou (rýchlejšou než pri voľných aminokyselinách)!
 • Silný anabolický, antikatabolický účinok a zvýšenie regenerácie!
 • Pri užití pred tréningom zvyšuje výkon!

Peptide Aminos je jedinečnou aminokyselinovou-peptidovou formulou, zloženou hlavne z di- a tripeptidov, ktoré majú molekulovú hmotnosť pod 500 Daltonov. Napriek tomu, že podľa verejnosti sa voľné aminokyseliny využívajú najrýchlejšie a považujú sa za najužitočnejšie živiny z pohľadu budovania svalovej hmoty, vedci tvrdia niečo iné: menšie reťazce aminokyselín –peptidy- patria medzi najrýchlejšie využiteľné „bielkoviny“, aminokyseliny, pretože sa vyznačujú špeciálnymi transportnými látkami v tráviacej sústave.

Preto sa tieto peptidy vstrebávajú omnoho rýchlejšie, než hociktoré iné úplné bielkoviny alebo voľné aminokyseliny. Okamžitý („flashs“) týchto živín transformovaných do svalov „naštartuje“ potréningovú fázu, ktorej výsledkom je veľmi rýchla regenerácia a zvýšený rast.

Užívanie FLASH AMINOS pred a počas tréningu účinne oddiaľuje tréningovú únavu a napomáha zvyšovať fyzický výkon. Peptide Aminos napomáha doplniť zásoby glykogénu po tréningu.
Bez obsahu laktózy a cholesterolu.

Dávkovanie: Užívajte denne 1 dávku (= 10 kapsúl) pred a/alebo počas tréningu pre stimuláciu bielkovinovej syntézy vo svaloch, pre zníženie odbúravania svalových bielkovín a pre zvýšenie výkonu. Jedna dávka môže byť aplikovaná ihneď po tréningu pre rýchle doplnenie glykogénovej hladiny svalov ako aj pre urýchlenie bielkovinovej syntézy.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenziePeptide Aminos 200 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu