Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
EAA Zero 330 g

EAA Zero 330 g

BioTech USA


Bežná cena: 19,50 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 17,55 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

 EAA Zero 330 g

1 dávka (12 g) obsahuje:

 • 5100 mg BCAA ( 2340 mg L-leucín, 1200 mg L-isoleucín, 1560 mg L-valín)
 • 1800 mg L-lyzín
 • 900 mg L-treonín
 • 600 mg L-metionín

Esenciálne aminokyseliny, tak ako to názov naznačuje, sú nevyhnutné pre ľudské telo, ktoré si ich nedokáže vytvoriť alebo ich produkuje len v nedostatočnom množstve. Preto je mimoriadne dôležité zabezpečiť ich príjem z externých zdrojov v dostatočnom množstve a v správnom pomere.

Rovnako ako všetky produkty BioTechUSA, aj EAA Zero boli vyvinuté tak aby mali najlepšie zloženie. Preto EAA Zero obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny v optimálnom pomere tak ako odporúča Svetová zdravotnícka organizácia WHO.

EAA Zero s jedinečnou kombináciou aminokyselín môžete užívať aj počas diéty, lebo neobsahujú žiadny cukor. Vychutnajte si osviežujúcu chuť citrónu a modrého hrozna počas vášho namáhavého a únavného tréningu.
EAA Zero rovnako ako všetky ostatné BioTechUSA produkty obsahujú bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie: 330 g (27 dávok)

Príchuť: citrón (lemon), modré hrozno (blue grape)

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte jednu dávku (12 g = 3 kopcovité odmerky = 2 kopcovité lyžičky) prípravku s 400 ml vody. Užívajte jednu dávku 15 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte jednu dávku medzi jedlami.

Zloženie:
Príchuť citrón: Amino Blend 75% (L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, L-valín, L-izoleucín, L-treonín, L-metionín), kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), protihrudkujúca látka (sodné soli mastných kyselín).
Príchuť modré hrozno: Amino Blend 75% (L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, L-valín, L-izoleucín, L-treonín, L-metionín), kyselina (kyselina citrónová), arómy, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), protihrudkujúca látka (sodné soli mastných kyselín), soľ, farbivo (Allura červená AC*, indigotín).
*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieEAA Zero 330 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu