Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Amino Power Liquid 1000 ml

Amino Power Liquid 1000 ml

Weider


Bežná cena: 29,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 26,91 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Amino Power Liquid

AMINO POWER LIQUID Doplnok výživy – komplex aminokyselín v tekutej forme s prídavkom taurinu a ornithinu obsahujúci 4000 mg aminokyselín v jednej dávke. Prípravok výrazne napomáha skrátiť dobu potrebnú na regeneráciu tkanív po tréningu a podporuje tvorbu svalovej hmoty, hormónov a enzýmov. Koncentrát aminokyselín obsahujúce Taurín 1000 mg, a Ornitín, pre skrátenie šasu regenerácie športovcov. Aminokyseliny sú ochutené tropickou chuťou. V jednej dávke obsahujú až 12000 mg aminokyselín!

Dávkovanie: Dávkovať 3 x denne po 15 ml (jedna odmerka). Prvú odmerku užiť 30 min pred tréningom a dve odmerky hneď po tréningu.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekeračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieAmino Power Liquid 1000 ml

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu