Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Ulisses Shaper 90 kps

Ulisses Shaper 90 kps

BioTech USA


Bežná cena: 24,00 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 21,60 €
  ks

Podobné produkty

Ulisses Shaper 90 kps


KOMPLEXNÁ FORMULA V KAPSULÁCH NA REGULÁCIU HMOTNOSTI, BEZ STIMULANTOV A KOFEÍNU.

1 dávka (3 kapsuly) obsahuje:

 • 612 mg L-karnitín ( L-karnitín-L-tartrát)
 • 150 mg L-tyrozín
 • 225 mg CLA
 • 225 mg HCA
 • funkčné vitamíny a komplex minerálov

ULISSES, číslo #1 a ikona vo fitness priemysle dnešnej doby. Ulisses inšpiroval milióny ľudí aby dosiahli ich ciele. Počas posledných 20 rokov je aktívny v kulturistike. Podarilo sa mu vybudovať neuveriteľne harmonické a obrovské množstvo svalovej hmoty. To je dôvod prečo ho oslovilo množstvo celebrít, aby im pomohol dostať sa do skvelej formy. Nastal čas, aby ste sa aj vy mohli profitovať z jeho vedomostí. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvorili Shaper, prvý produkt v sérii Ulisses, ktorý kombinuje jeho skúsenosti v kulturistike a odborné zručnosti prémiovej značky v oblasti potravinových doplnkov.

Ulisses o tom, ako vznikol Shaper.

"Každý deň dostávam množstvo otázok od mužov aj žien, ktorí bojujú s ich hmotnosťou. Vo väčšine prípadoch sa snažia schudnúť. Okrem perfektného tréningového plánu a primeranej stravy, starostlivo vybrané doplnky tiež prispievajú k vášmu úspechu. Dlhšiu dobu som premýšľal, že okrem rozdávania rád by bolo skvelé pomôcť týmto ľuďom spaľovačom tuku, ktorý by bol plne vyvinutý na základe mojich znalostí a skúseností. Recept vytvorený tímom BioTechUSA obsahuje dokonalú kombináciu všetkých zložiek, ktoré som úspešne používal.

S odborníkmi BioTechUSA sme chceli vytvoriť produkt, ktorý môže poskytnúť pomoc čo najväčšiemu počtu ľudí dosiahnuť ich ideálnu váhu. Preto sme vytvorili spaľovač tuku bez stimulantov. Shaper je bezpečný produkt, ktorý sa môže používať dlhodobo bez obmedzenia, ak sa snažíte schudnúť, alebo sa stať štíhlejší. Výrobok obsahuje aminokyseliny nevyhnutné počas diéty, ako napríklad L-karnitín a L-tyrozín, ale obsahuje tiež aj rastlinné extrakty, ktoré mi výrazne pomohli vybudovať telo, ktoré mám dnes. Preto sme pridali všetky vitamíny a stopové prvky, ktoré podporujú vaše telo pri tréningu. Som veľmi hrdý, že spoločne s BioTechUSA sme vytvorili produkt špičkovej kvality, komplexnú receptúru, ktorá - v kombinácii so stravou a pravidelným cvičením - môže ľuďom pomôcť zbaviť sa ich nadváhy. "

Účinné látky ktoré Shaper obsahuje

Výrobok obsahuje vitamín B6 a vitamín B12, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Obsah zinku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov a mastných kyselín. Obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Obsah železa prispieva k správnej kognitívnej funkcii. Okrem toho obsah jódu prispieva k normálnej produkcii hormónov štítnej žľazy a jej zdravej funkcii.

Balenie: 90 kapsúl (30 dávok)

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsuly denne s vodou.

Zloženie:
L-karnitín L-tartrát, CLA prášok (obsahuje mlieko, sóju), Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodov, kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], L-tyrozín, Viamin-Mineral Blend (fumaran železnatý, oxid zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chlorid chromitý hexahydrát, kyanokobalamín), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieUlisses Shaper 90 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu