Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Max Liqui Carn 960ml

Max Liqui Carn 960ml

Max Muscle


Bežná cena: 33,30 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 28,30 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Max Muscle Max Liqui Carn 960 ml

Max Muscle L-karnitín obsahuje v každej dávke (15ml) 1250mg. Je 100% bez cukru, ako sladidlo je použitá Stevia, prírodné nekalorické sladidlo, vhodné aj pre diabetikov.

L-karnitín je látka telu prirodzená, ktorá umožňuje zvýšenie okamžitého fyzického výkonu zapojením tukov do získavania energie.

Max Muscle L-karnitín v športe

Športovec môže dlhšie trénovať a únava svalov sa odďaľuje. Nedávne štúdie ukázali, že L-karnitín skracuje dobu regenerácie po intenzívnej fyzickej záťaži a zlepšuje výkon po opakovanej námahe.L-karnitín je zvlášť dôležitý pri udržiavaní výkonnosti športovcov. L-karnitín môže zabrániť zužovaniu ciev, spôsobené fyzickou námahou, čím sa zlepšuje krvný obeh a zásobovanie svalov kyslíkom. Výkonnosť a vytrvalosť športovcov sa zlepší a svaly sú lepšie chránené pred zranením.

To platí nielen pre profesionálnych športovcov, ale rovnako aj pre rekreačných športovcov. Bolesť svalov tzv. svalovicu, ktorú mnoho ľudí po namáhavej činnosti pociťuje, je možné užívaním L-karnitínu podstatne znížiť, čo športovcom umožní ďalej intenzívne trénovať. Okrem toho L-karnitín podporuje spaľovanie tukových zásob, znižuje odbúravanie aminokyselín, podporuje syntézu bielkovín a podporuje tranfer kyslíka.

L-karnitín v období diét a chudnutia - je ideálny na chudnutie?

Štúdie dokazujú, že kombinácia L-karnitínu ako výživového doplnku a zníženie kalorického príjmu, najlepšie v spojení s fyzickou aktivitou, vedie k zníženiu hmotnosti a súčasnému zlepšeniu kvality a funkčnosti kostrového svalstva. L-karnitín urýchľuje metabolizovanie tukov z prirodzenej stravy. L-karnitín znižuje nepriaznivú hladinu lipidov v krvi. Zlepšuje využitie kyslíka, to znamená viac živín pre bunky, menej oxidatívnych faktorov a lepší životný štandard.

L-karnitín a tehotenstvo

L-karnitín priaznivo pôsobí na výmenu živín plodu krvou a zásobovanie tkanív kyslíkom, pomáha aj pri predcházaní únavy a ospalosti. Čistý L-karnitín zatiaľ nebol spájaný so žiadnymi nežiadúcimi účinkami. O vhodnosti užívania počas tehotenstva sa poraďte s odborníkom.

Dávkovanie: 15ml (jedna pol. lyžica) 20-30 min. pred tréningom/fyzikou záťažou/cvičením

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieMax Liqui Carn 960ml

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu