Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Iso Plus 700 g

Iso Plus 700 g

Olimp


Bežná cena: 11,10 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 9,99 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Olimp Iso Plus 700 g

Ochutený nápoj určený pre športovcov pre doplnenie výživných látok pred, počas a po tréningu. Urýchľuje regeneráciu a predlžuje čas maximálneho výkonu.

Olimp Iso Plus 700 g

Izotonický koncentrát v prášku pre elektrolytickú obnovu počas športovej aktivity, pre vylepšenie metabolických funkcií počas výkonu je základom doplnenia a obnovy energetických zásob v organizme.

Olimp Iso Plus 700 g

Dávkovanie: Rozmiešajte 17,5g prášku (dve zarovnané lyžice) v 250ml vody. Užívajte počas súťaží a počas náročných fyzických tréningov. Nie je vhodné pre diabetikov.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieIso Plus 700 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu