Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Carbo-NOX 1000 g

Carbo-NOX 1000 g

Olimp


Bežná cena: 8,90 €
Ušetríte: 26%
Naša cena: 6,55 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Carbo-NOX

Carbo-NOX je založený zo starostlivo zostavených zdrojov uhľohydrátov. Vyberajú sa podľa presne definovaných profilov a rýchlosti uvoľňovania cukrov pri trávení do krvného obehu. Laboratórne zvolené proporcie vysokých zdrojov sacharidov (glukózy), stredných (maltodextrín) a nízkych (izomaltulózy inovačné rozšírené vydanie), glykemický index, krvná saturácia, zabezpečenie stabilných energetických zložiek po dobu 2 hodín po podaní.

 

Univerzálnosť použitia - pre potreby aj tých najnáročnejších: pred počas aj po vyčerpávajúcom cvičení

 

Všestrannosť zloženia Carbo-NOX umožňuje úspešne použitie v oblasti tréningu a jeho priebehu, ktorý sa koná neprerušene. Vysoký obsah izomaltulózy a maltodextrínov zaručilo udržuje hladinu inzulínu počas cvičenia na stabilnej úrovni, aby zabezpečili efektívne zásobovanie neustále pracujúcich svalových buniek v základnej časti energie.

Myšlienka používania v Carbo-NOX je tiež založená na myšlienke, čo najskôr a čo najlepšie využiť vysoké saturácie monosacharidov, ako napríklad po náročnom tréningu. Rýchle dodanie energie, ľahko stráviteľných komponentov v stave extrémneho vyčerpania, poskytuje najvyššie využitie a regeneračné schopnosti tela, dosahuje maximálne hodnoty počas tzv post-cvičenie "anabolické okno" (20-40 minút po cvičení). Použitie izomaltulózy pre trvalé uvoľnenie zdrojov vedie k účinnejšej obnove glykogénu, ako uvoľňovanie pri rozklade glukózy a fruktózy, dochádza k účinnejšej obnove svalového glykogénu a pečene.

Dávkovanie: 1 porcia (50 g v 100 ml vody) po dobu 30 minút. pred a ihneď po tréningu. V závislosti na športe a intenzita cvičenia sa odporúča pre 2 až 4 porcie denne.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieCarbo-NOX 1000 g

Napísať recenziuPriemerné hodnotenie
2 hodnotenia
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
 • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
 • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
 • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
 • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
 • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
 • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
 • Popíšte dôvod kúpy produktu
 • Face
  Vlado 27. 6. 2014

  Siahnite inam.

  Pre:+ Nic moc
  Proti:- Velmi zla chut.
  - Obmedzene vyuzitie. Neda sa pouzit ako hydratacny drink.
 • Face
  Martin 6. 11. 2013

  Ako sacharidy pre zlepšenie výkonu počas a po tréningu dobrá voľba za prijateľnú cenu. Produkt splnil čo som očakával.

  Pre:+ Chuť je nevýrazná a jemná s čím neotravuje a môžem miešať prípadne s bielkovinami.
  + Zlepšenie regenerácie po tréningu
  + obsah arginínu
  + užívam s dobrou skúsenosťou aj počas výkonu
  + dobre sa rozmiešava