Vernostné zľavy extra 3-7%

Informácie

Spôsoby platby

dobierkaDobierka: Objednávku uhrádzate pri prevzatí na pošte alebo pri prevzatí od kuriéra v hotovosti. Služba „dobierka“ je ako jediný spôsob platby spoplatnený paušálnou sumou 0.90€ s DPH / zásielka.

 

 

prevodBankový prevod / vklad: Objednávku uhradíte bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet v TatraBanke, z ktorejkoľvek inej banky na základe údajov, ktoré sa Vám zobrazia po zrealizovaní objednávky len v prípade, že ste zvoli možnosť úhrady prostredníctvom tejto služby. Po pripísaní platby na náš účet (do troch pracovných dní) bude objednávka odoslaná podľa dostupnosti položiek obsiahnutých v objednávke. Variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky. Číslo účtu pre úhradu : 292 782 9841 / 1100 TatraBanka.

 

tatrapayTatraPay: Objednávku uhradíte bankovým prevodom priamo z Vášho účtu v TatraBanke prostredníctvom služby TatraPay. Na stránky služby TatraPay budete presmerovaný po realizácii objednávky v našom obchode. Objednávky uhradené prostredníctvom tejto služby sú odosielané štandardne podľa dostupnosti jednotlivých položiek v objednávke. Služba je určená len pre klientov TatraBanky. Predajca nemá prístup k osobným údajom zákazníka, keďže samotná platba prebieha na zabezpečených stránkach TatraBanky. Viac informácií sa dozviete tu.

 

cardpayCardPay: Služba určená všetkým držiteľom kreditných kariet Visa, MasterCard a Diners Club International. Toto je najbežnejší a zároveň bezpečný spôsob platieb zo zahraničia. Napriek tomu, že túto službu sprostredkujeTatraBanka, je služba dostupná pre všetkých držiteľov kreditných (debetných) kariet bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala. Predajca nemá prístup k osobným údajom zákazníka, keďže samotná platba prebieha na zabezpečených stránkach TatraBanky. Viac informácií sa dozviete tu.

 

paypalPayPal: Ak vlastníte platobný účet na PayPal, môžete ho využiť na úhradu objednávok aj v našom obchode. Tento spôsob platby sa veľlmy využíva v zahraničí aj vďaka nízkym poplatkom za transakcie v rôznych krajinách. PayPal je moderný, rýchli, bezpečný a pohodlný bezhotovostný spôsob platby. Viac informácií sa dozviete tu.

 

osobny odberOsobný odber: Pri prevzatí objednávky v našej prevádzke (FITEXPRES s.r.o., Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica) môžete tovar uhrádzať v hotovosti alebo platobnou kartou. Ak si želáte využiť niektorý z bezhotovostných spôsobov úhrady (CardPay, TatraPay, bankový prevod), môžete tak urobiť počas realizácie objednávky na internete. Po príprave Vašej objednávky budete vyzvaný na prevzatie e-mailom. Na prevzatie objednávky máte čas 5 pracovných dní.