Vernostné zľavy extra 3-7%

Informácie

Spôsoby platby

dobierkaDobierka: Objednávku uhrádzate pri prevzatí na pošte alebo pri prevzatí od kuriéra v hotovosti. Služba „dobierka“ je ako jediný spôsob platby spoplatnený paušálnou sumou 0.90€ s DPH / zásielka.

 

 

prevodBankový prevod / vklad: Objednávku uhradíte bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet v TatraBanke, z ktorejkoľvek inej banky na základe údajov, ktoré sa Vám zobrazia po zrealizovaní objednávky len v prípade, že ste zvoli možnosť úhrady prostredníctvom tejto služby. Po pripísaní platby na náš účet (do troch pracovných dní) bude objednávka odoslaná podľa dostupnosti položiek obsiahnutých v objednávke. Variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky. Číslo účtu pre úhradu : 292 782 9841 / 1100 TatraBanka.

 


gopayGoPay:
 Jedinečný spôsob platby, vďaka, ktorému môžete uhradiť Vašu objednávku všetkými najpoužívanejšími elektronickými spôsobmy: Visa, MasterCard, Maestro a internetbanking väčšiny bánk pôsobiacich na Slovensku (TatraPay, VUB Banka, UniPlatba, SporoPay, ČSOB, Poštová Banka).  Samozrejmosťou je aj úhrada bankovým prevodom a elektronickou peňaženkou. Viac informácií nájdete tu.