Vernostné zľavy extra 3-7%

Informácie

O nás

Písal sa rok 2004 kedy padli ceruzkou na papier prvé návrhy internetového obchodu so sortimentom z oblasti fitness s názvom Fitexpres.sk. Stalo sa tak na vrátnici krízového centra v Banskej Bystrici, kde pracoval ako zamestnanec SBS súčasný majiteľ a zakladateľ portálu Fitexpres.sk - Martin Danko. Počas dlhých večerov podrobne plánoval strategický a finančný plán budúcich webových stránok.

V tomto čase na Slovensku fungoval (ak sa to tak dá nazvať) jediný obchod s doplnkami výživy a dodacou lehotou produktov - 30 dní (po úhrade tovaru poštovou poukážkou vopred :-)).

Jediné vzory obchodov v rovnakej oblasti, ktoré bolo možné akceptovať boli samozrejme prevádzkované v zahraničí, odkiaľ čerpal Martin informácie a inšpiráciu.

O realizáciu obchodu a vypočutie z veľkej časti nerealizovateľných funkcií obchodu sa postarali šikovní ľudia z Dizajn štúdia, za pomoci ktorých sa projekt začal uberať správnym smerom. Slovo dalo slovo a so zdieľaním nadšenia pre nový projekt a s podnikateľským príspevkom sociálneho fondu sa išlo na vec.

Časová os fitexpres.sk

 

2005

Tento, na tú dobu „veľký“ projekt bol hotový za 5 mesiacov s 30 dňovým omeškaním. Prvýkrát sa Vám naše stránky po napísaní url do prehliadača zobrazili v máji 2005. V rovnakom roku bol tiež spustení na internete vtedy neznámy projekt pod názvom You Tube.

2007 

Po prvých skúsenostiach zákazníkov s pohodlným nakupovaním cez internet ich stále pribúdalo viac a viac a kapacita detskej izby rodinného domu už nestačila na vybavovanie objednávok a tak sa Martin musel obzrieť po niečom väčšom.

V roku 2007 sa firma presťahovala na súčasnú adresu sídla firmy v Banskej Bystrici s omnoho lepšou dispozíciou kancelárskych a skladových priestorov a strategiskou pozíciou v priemyselnej zóne mesta. V rovnakom čase obhajoval svoj druhý titul na Mr. Olympia Jay Cutler.

2008

Následne prišli prvé veľké úspechy a názov obchodu Fitexpres.sk sa čoraz viac dostával do povedomia aj vďaka značkám ako napríklad MuscleTech , Muscle Asylum Project, Nutrex a iné, ktorých sa firma stala oficiálnym dovozcom na území Slovenska. Rozširovanie spolupráce s dodávateľmi a osobnosťami z oblasti kulturistiky a fitness expandovalo ...

2011 - 2012 

Ako sa súčasný tím pracovníkov snaží rozširovať sortiment, kvalitné služby a poskytovať informácie v podobe hodnotných rád a článkov, nastal čas nahradiť pôvodný zastaralý no pracne naprogramovaný systém a vymeniť ho za moderný ľahko ovládateľný a hlavne prehľadný e-shop na mieru, kde každý športovec nájde čo potrebuje s podrobnými informáciami o skladových dostupnostiach a skvelých cenových zvýhodneniach.

Firma preto rozšírila svoje rady o ďalších dvoch šikovných kolegov a nový projekt sa začal rodiť s nadšením tento krát už v sídle firmy.

 

Našu novú tvár v podobe úplne nového e-shopu, služieb a nového sortimentu spúšťame v auguste 2012. Máme z toho obrovskú radosť, pretože veríme, že naše úsilie o dobrý a kvalitný obchod priblíži športové úspechy ku Vám o niečo bližšie.

FITEXPRES TEAM