Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Hi Pro Pancakes 900 g

Hi Pro Pancakes 900 g

Olimp


Bežná cena: 24,90 €
Ušetríte: 15%
Naša cena: 21,17 €
Vyberte príchuť
  ks

Podobné produkty

Príslušenstvo

Olimp Hi Pro Pancakes 900 g

Proteínové palacinky Olimp HI PRO, sú tu! Predstavte si, že existuje spôsob, ako pripraviť raňajky s vysokým obsahom bielkovín iba za 3 minúty! Predstavte si, že získate až 20 minút spánku naviac a k tomu neoceniteľnú regeneráciu! Predstavte si, že by ste mohli mať výborné americké palacinky na raňajky, bez toho by to ovplyvnilo váš plánovaný jedálniček! To všetko pri zachovaní legendárnej kvality a bezpečnosti Olimp Sport Nutrition!

 

Teraz otvorte oči a vyskúšajte proteínové palacinky Olimp Hi Pro, ktorý je odpoveďou na vaše požiadavky a aktívny životný štýl!

 

Proteínové palacinky Olimp Hi Pro

Hi Pro Palacinky v skvelých príchutiach. Od dnes sa môžete budiť neskôr, pretože príprava vám zaberie iba 3 minúty!

42% bielkovín najvyššej kvality a komplexné sacharidy, ktoré sú neoceniteľným zdrojom energie tvoria perfektnú zložku vašich chutných raňajok, ktoré sú najdôležitejším jedlom dňa!

Ovsená múka, sušený kokos, ovsené vločky a sušené ovocie (malinová príchuť) dávajú palacinkám jedinečnú chuť na rozdiel od iných produktov! Výskumy ukazujú, že konzumácia vysoko proteínových výrobkov má kľúčový vplyv na rozvoj svalovej hmoty a redukciu tukového tkaniva!

Proteínové palacinky Olimp Hi Pro sú bohaté na nasýtených mastných kyselín, MCT mastných kyselín. Ich trávenie preto nevyžaduje lipázu alebo žlčové kyseliny. Metabolizujú priamo v pečeni a sú rýchlo použiteľné na výrobu energie. Vysoký obsah vlákniny zo surovín získaných z kokosových orechov a ovsenej múky ďalej podporuje chudnutie. Vysoká spotreba vlákniny bol ako faktor znižujúci nadváhu a obezitu oficiálne uznaný a to je spojené s nižšou telesnou hmotnosťou, nižším obsahom tukového tkaniva a menším obvodom pásu. Vláknina tiež znižuje energetickú hustotu potravín a predlžuje pocit sýtosti.

Dávkovanie: Spôsob prípravy: Rozpustite 1 porcia (60g = 1,5 odmerky) v 85 ml vody. Miešať, kým sa nezíska homogénna konzistencia. Pečte, kým sa nedosiahne optimálna štruktúra. 

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieHi Pro Pancakes 900 g

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu