Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Weider Melatonin Up, 60 gummies

Weider Melatonin Up, 60 gummies

Weider


Bežná cena: 9,90 €
Ušetríte: 11%
Naša cena: 8,80 €
  ks

Podobné produkty

Weider Melatonin Up, 60 gummies

Spánok je životne dôležitá časť života pre udržanie správneho zdravotného stavu. Nedostatočná kvalita spánku je problém, ktorý postihuje mnoho ľudí. Kvalita spánku úzko súvisí s produkciou melatonínu. Melatonín je produkovaný prirodzene v mozgu počas noci a pôsobí ako signál indikujúci, že je čas ísť spať. Problémy so syntézou melatonínu sa odzrkadlia ako problémy so spánkom. Niečo podobné sa deje napríklad keď je spánkový cyklus narušený.

Weider Melatonin Up, 60 gummies

S pribúdajúcim vekom, telo stráca schopnosť syntetizovať melatonín, čo je dôvodom, prečo starší ľudia mávajú často problémy so spánkom. Práca na smeny, pravidelná konzumácia stimulantov, rovnako ako expozícia elektromagnetickým vlnám a elektrickým spotrebičom tiež súvisí so zmenami normálnej produkcie melatonínu.

Weider melatonin up 60 cukrikov

Melatonin Up poskytuje 1 mg melatonínu vysokej kvality. Melatonín je účinná pomoc pre reguláciu poruchy spánku, zkracuje čas zaspávania, reguluje spánkový cyklus a zmierňuje stavy bdenia.

Melatonín tiež pomáha zlepšiť kvalitu spánku, znižuje počet okamihov, keď sa budíte v priebehu noci a pomáha robiť spánok pokojnejším. Poruchy spánku môžu viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je stres, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak alebo bolesti hlavy. Užívanie melatonínu môže byť dobrou pomôckou, ak je príčinou týchto problémov nedostatok spánku. Melatonín môže tiež pomôcť posilniť obranyschopnosť dosiahnutím pokojného spánku a získaním času pre hlbokú regeneráciu.

Weider Melatonin Up, 60 gummies

Okrem jeho zdravotných prínosov je melatonín známy pre svoju antioxidačnú aktivitu a je široko používaný pre svoj anti-aging efekt. Nechajte sa rozmaznávať a zároveň sa o seba starajte s melatonínom Up. To je najchutnejší spôsob, ako vziať svoju dávku melatonínu vďaka lahodnej chuti, ktorá je 100% bez cukru.

Užívanie melatonínu

Odporúčané dávkovanie: 1 želé cukrík 30 minút pred spaním.

Nutričné informácie Melatonin UP

nutričné ​​informácie 1 želé cukrík
vitamín B6 0,7 mg (50% *ODD)
melatonín 1 mg
* ODD - odporúčaná denná dávka


Balenie: 60 želé cukríkov (180g)

Príchuť: čučoriedka (prírodná)

Zloženie Melatonin UP

Sladidlo: maltitol, sorbitol voda, želatína, kyselina: kyselina citrónová; kokosový olej,poťahovacie činidlá: včelí vosk, karnaubský vosk; prírodná aróma-čučoriedková, farbivo:brilantná modrá FCF; Melatonín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny efekt.

Nekombinujte s liekmi, alebo inými doplnkami, podporujúcimi hlboký spánok. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí, na suchom, chladnom a tmavom mieste. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieWeider Melatonin Up, 60 gummies

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu