Vernostné zľavy extra 3-7%

Prečo my?

GoPay
Test-X2 150 kps

Test-X2 150 kps

All-Stars


Bežná cena: 39,90 €
Ušetríte: 10%
Naša cena: 35,91 €
  ks

Podobné produkty

testo-x2

Testo-X2

Výživový doplnok TEST X2 /kapsuly/-obsahuje vysoko účinný extrakt Tribulus Terrestris s 80% podielom saponínu a 20% podielom protodioscínu. V porovnaní s inými výrobkami, ktoré majú obsahu saponínu okolo 30–40% , sú hodnoty a účinky produktu TEST X2 dvakrát väčšie. TEST X2 podstúpil veľa vedeckých testov, ktoré ho zaradili medzi efektívne produkty ovplyvňujúce výkon v silových športoch a v kulturistike. Je určený na nárast sily , svalovej hmoty a k posilneniu sexuálneho libida.

Dávkovanie: Užívajte 5 kaps.každé ráno na raňajky, zapite s dostatočným množstvom vody. Používajte 6 týždňov potom 2 týždne pauza.. Po prestávke môžete prípravok užívať znovu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.  Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.Odporúčame

RecenzieTest-X2 150 kps

Napísať recenziuMomentálne žiadne recenzie.
Meno
E-mail
Hodnotenie
0%
Pre
  • Popíšte hlavné pozitívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch.
  • Venujte pozornosť komfortu použitia produktu (rozpustnosť, hustotu, farbu prípadne pri textile strih, kvalita materiálu a pod...)
Proti
  • Popíšte negatívne vlastnosti produktu v jednotlivých bodoch. Ak nie sú, okienko ponechajte prázdne.
Zhrnutie
  • Popíšte celkovú skúsenosť s týmto produktom a snažte sa vyjadriť vlastné postrehy s jeho použitím.
  • Prečo by ste produkt odporučili ostatným prípadne nie.
  • Na čo by si mali dávať pozor zákazníci pri kúpe produktu
  • Popíšte dôvod kúpy produktu